17

Nelis-Naukase käratus võis tuua kaasa õpilase lahkumise

Kaie Ilves

Kaie Ilves

kaie@le.ee

Naiste epee MK-etapp Tallinna Mõõk. Helen Nelis-Naukas ja Katrina Lehis. Foto: Scanpix

Naiste epee MK-etapp Tallinna Mõõk. Helen Nelis-Naukas ja Katrina Lehis. Foto: Scanpix

Mullu Euroopa meistriks kroonitud Katrina Lehis loobus oma senisest treenerist, põhjendades seda sooviga olümpiale jõuda.

Lehist 16 aastat treeninud Helen Nelis-Naukas arvas, et viimaseks tilgaks karikas võis olla hoopis see, et ta tõstis sportlase peale häält.

„Ära roni!” põrutas treener Lehisele tänavu juulis vehklemise maailmameistrivõistlustel Ungaris keset matši.

Treeneri meelest võis see saada otsustavaks, miks Lehis sel teisipäeval ajalehtede vahendusel temast pärast 16 aastat kestnud koostööd lahti ütles.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Tublid
Tublid

eesti naised mölemad. Edu teile!

Tiit&Teet
Tiit&Teet

Naaber on ilmselt naiskonna peatreeneriga koos tinistamas käinud, kuna jommis K.K just sellist hülgemöla levitas.

Roheline konn
Roheline konn

Tondid haapsallased jälle platsis avaldamaks arvamust kes peaks turult õunad ära tooma, milline iseloom sobib kartuli võtmiseks, mida teha kui homme vihma sajab, kas Kristo majal on katus peal, kas mtü Kükametsa Muruniitjad juhiks on õige inimene ja kuidas ikkagi niiduki terade vahetamiseks raha kasutatakse… Ju oma elu ei paku piisavalt pinget kui on aega internetis “ma kuskilt kuulsin” stiilis Anonüümselt arvamust avaldada. Äkki Haapsalu turul müüakse uusi elusid? Selle juht müüb kõike – tip-top juht!

Katrin
Katrin

Kes ei teaks väljendit “kala mädaneb peast”! EnGardele oleks vaja juhti, kes klubi reaalselt juhiks, mitte ei eputaks juhtimisega ega käiks oma 100 euroste annetuste eest olüpiakomiteelt autasusid välja lunimas. Minu teada just selle pärast lõpetas pikaajaline sponsor klubiga äsja koostöö. Ei imestaks, kui kogu see seltskond varsti kõige täiega laiali jookseks.

kuulake vaid
kuulake vaid

Kuulake ise millise tekstiga treener kostitab,
kusjuures juhendamine on lubatud ainult pauside ajal.
https://youtu.be/GKvOmR7lf10

kodanik 66
kodanik 66

Väga õige. Kogu seda klubi juhib Nelis-Naukas isiklikult, Saareväli on seal täiesti tühi kott.

Oponent
Oponent

Naabrid ja mittenaabrid. Asjad tuleb treeneril ja treenitaval omavahel ära rääkida. See Helen ka naljakas, et solgiämbritega meedias vehib. Eks see võsuke kasvas pesast välja, tuleb uus ette võtta. Selline see treeneri elu kord on…

To naaber
To naaber

Kas see võsuke, kes on Eesti Olümpiakomitee palgal ja saanud 5a 1400€ kuus ettevalmistustoetust? Maja ehitab? Oeh…

Uskumatud inimesed on saabunud kommenteerima.

naaber
naaber

äkki tahab Naukas täpsemalt rääkida, kuidas õpilase sponsoraha mitte sihipäraselt kasutab, maja ehitab ja võsukese võistlusi kinni maksab

Mitte naaber
Mitte naaber

Tundub et oled teadja… Oma elu korras, elad teiste oma. Istud öösiti aknal ja jälgid piinliku täpsusega teiste tegemisi. Haige oled! Lisaks sobrad teiste rahakotis ja ka kindlasti prügis! Oma elu elada ei oska, aga teiste oma küll. Kibestunud ja paks, kes käia ei suuda ja kel sõpru pole. Oih! Ma ei tunne seda Nelist, aga sellised kommentaarid, kõnetavad!

Vehkleja
Vehkleja

Oi, kui õrnad me oleme, üks käratus ja minema….muidugi ei ole see ju põhjuseks…

Mina
Mina

Mis 1 käratus- haige arvamine, keegi isegi mitte lapsekesed ei jookse ühe käratuse pärast kuhugi ammugi siis veel tipp sportlane.
See Nelis on teada tuntud psühho lihtsalt hämmastav kui kaua lastakse tal kaagelda. Asi pole üldse spordis- inimene on igas eluhetkes jätis.

Mitte vehkleja
Mitte vehkleja

See on treeneri enda selgitus miks tema arvab, et lahti ütleb. Sellise selgitusega paneb teisi arvama, et tema on kannatanu ja nagu näha, see toimib. Vähemalt sinu puhul. Igavesti kerge on inimesi mõjutada. Ilmselgelt on see vale ja on teisi põhjuseid.

Mitte naaber
Mitte naaber

Ilmselt on teisi põhjuseid, põhjused muide ei pruugi peituda ka mitte ainult treeneris vaid ka õpilases! Igal mündil on kaks poolt., võidab see kes paremini mõjutab, võidab see kes suudab tekitada ohvri tunde! Igal ühel on õigust arvamusele! Minuteada, ei ole see Katrina nii puhas Tüdruk midagi, aga see on tema südametunnistus, palju kuradi õnne talle. Minu arust lihtsalt mats, kes julgeb otsusi teha tagantselja! Argpüks! Ju poeti püksi ja osteti ära! Tubli! Co Katrina Co….

juss
juss

Vale! Võidab see, kes tegija!

hdjs
hdjs

Pidevalt kaitsed ennast anonyymselt kui sinu kohta kirjutatakse. Aga ei peta 2ra. Hale.

Jess
Jess

Möla on vaba!

wpDiscuz