3

Keskkonnakaitsjaid nõuavad suvist raierahu

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Neli kuud raierahu jätaks metsamehed tööta. Urmas Lauri

Neli kuud raierahu jätaks metsamehed tööta. Urmas Lauri

Viimastel päevadel kütab kirgi vastasseis metsameeste ja loodusaktivistide vahel, mille tingis MTÜ Eesti Metsa Abiks avalik kiri keskkonnaministeeriumile.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Petitsioon
Petitsioon
Kägu
Kägu

Vanasti oli loomulik,et metsa raiuti talvel. Kuid nüüd on ahnus nii suur,et töö käib 24/7. Varsti on Eesti üks suur tundra, kui pidurit ei tõmmata.Ka tuleks kehtestada kõva tagatisraha, et tekiks tahtmine metsa uuesti istutada. Ka oleks maksuametil metsaärikatega kõvasti tööd.

just nii
just nii

Täiesti vale jutt hr.U.Lauri. Ükskord jäävad nad nagunii tööta, ja mitte ainult nüüd, kui soovitakse lindude elu ja pesitsust päästa. Põhjus on hoopis see, et ükskord on Eestimaa samahästi kui metsast lage (raieküpsest metsast) ja siis on arutul lageraiel lõpp ja metsamehed koos kalli tehnikaga nagunii tööta.
Võtke rahus 4raievaba kuud, las linnud paljunevad-siis on lootust ka veel50-100aasta pärast kevadist linnulaulu oodata ja kuulda.

wpDiscuz