12

Politsei kaotas laste ankeedist ära terminid „ema” ja „isa”

Politsei- ja piirivalveamet kaotas lapse esimese dokumendi taotlemise ankeedist ära väljad „ema” ja „isa” ning asendas need kahe väljaga „vanem”, kirjutab Postimees.

Lapse esmakordsel isikut tõendava dokumendi taotluse ankeedil oli veel möödunud aasta keskel esimesteks väljadeks andmed ema ja  isa kohta. Pool aastat tagasi võttis politsei kasutusele uue ankeedi, kus lapse vanemate andmete sisestamiseks on jätkuvalt olemas kaks jaotist, kuid mõlemad kannavad nime „vanem”. Kusjuures valida ei saa enam ka seda, kas tegemist on lapse ema või isaga, küll aga seda, kas ta on nais- või meessoost.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Heino
Heino

Väga haige. See on ehe ebanormaalsus. EU s ei domineeri demokraatia, sest võimu haaranud vähemus valitseb mitte rahva enamuse mandaadiga vaid tugevama jõuga

Katrin
Katrin

Lastel siis enam ema ja isa ei ole. Seda kõike näputäie hälvikute pärast.

jaanus
jaanus

Jumal vast lubaski selllise muidu ohtliku valitsuse sellepärast,et nii jõhkralt teotatakse püha abielu. aga kui selgub,et need uued oma eludes pole paremadmidagi,siiis tulebmuutus.

Agu
Agu

Sotsid on ikka krdi õelad tegelased nagu näha . Kaitseks jumal Eestimaad, et nad enam võimu lähedalegi ei pääse!!!

Gen
Gen

Väga kurb,et siiani on siseministeeriumis homod möllanud. Õnneks on vähemalt praeguseks sotsidel hapnik kinni tõmmatud ja lastel jälle ema ja isa. Aamen.

juss
juss

Emane isa ja isane ema! Lahe ju!

lugeja
lugeja

Järgmine siseminister lubas selle lolluse lõpetada.

taksist Saareväli
taksist Saareväli

näed , üks pede on sulle ikkagi miinuse ladunud , eks Haapsalus neid on jah üksjagu

2. kodanik
2. kodanik

Järgmise aasta kalendris on meessoost vanema päev ja naissoost vanema päev. Isadepäeva ja emadepäeva tähistatakse ainult vabaõhumuuseumis.

Abcmas
Abcmas

EKRE valitsusse saamine oli hädavajalik,saasta millega tegeleda hakkab aikka uskumatult palju välja tulema .
.Sotside viimane hingetõmme.

Ahto
Ahto

Ongi nii,et kõigepealt läheb hulga aega normaalsuse taastamiseks ja siis saab alles midagi paremuse poole liikuma hakata .

bella
bella

Sots Suur on ka Lääne- Nigula valla volikogus selle vastu, et Rahvastikutaaste komisjon moodustatakse, kuigi volikogu on vastu võtnud protokollilise otsuse see komisjon moodustada, sest Eesti edasikestmisel on see kõige olulisem küsimus. Aga sotside käsulauad on ilmselt tähtsamad, kui volinike tahe- seda tuleb tingimata üritada muuta.

wpDiscuz