0

Kutsevõistlustega tutvustati põhikooli õpilastele HKHKs õpetatavaid erialasid

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Poisid pidid pitsu tegemisel augud puurima vindlavändaga. Foto: Urmas Lauri

Kutsehariduskeskuse avatud uste päeval käis kooliga tutvumas paarsada õpilast nii Läänemaalt, Lõuna-Läänemaalt, Hiiumaalt kui ka Harjumaalt.

Teisipäeval avas Haapsalu kutsehariduskeskus oma uksed kõigile huvilistele, kes soovisid näha, kuidas õpitakse ja millist elu elatakse kutsekoolis. Päevakavasse kuulusid ringkäigud õppehoonetes, töökodades ja õpilaskodus, saadi osa erinevatest kutsevõistlustest ning digimängu kaudu õpiti tundma kutsekooli erialasid.

Kutsevõistlused toimusid kõigil kutsekeskhariduse erialadel ning nende kaudu tutvustati õppimisvõimalusi põhikoolinoortele. Iga eriala tutvustasid HKHK õpilased, kes rääkisid, milliseid uusi teadmisi nad on omandanud ning kuidas toimub õppetöö ja praktika kutsekoolis ning ettevõtetes.

“Kümme gruppi käinud, neli veel,” tõmbas kooli fuajees registreerimislaua taga arvet pidav bürootöö õpilane Robin Silk kella poole kahe paiku pärastlõunal külastusplaanile vahejoone.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
wpDiscuz