Galerii: Grand Holm Marina ja Veskiviigi sadam lüüakse õhtuseks suursündmuseks läikima

Lemmi Kann

Lemmi Kann

lemmi.kann@le.ee

Foto: Arvo Tarmula

Grand Holm Marina pressiteenistus teatas täna, et Haapsalu Veskiviigi jahisadamal on uus omanik, mis on seotud kõrvalasuva Grand Holm Marina ehk Suur-Holmi jahisadama asutaja Viktor Siilatsiga.

Täna õhtul kell 18 toimub kahe jahisadama pidulik ühendamine ja teadaolevalt avab Haapsalu linnapea Urmas Sukles kahte sadamat aastaid eraldanud tara.

Täna päeval käis mõlemas sadamas kibekiire töö – pühiti tolmu ja istutati lilli.

Fotod: Arvo Tarmula

 

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Kraaksuv Vares
Kraaksuv Vares

Paremmingu Linnapea koos seltsimee Siilatiga Vanale Surnuaiale vareseid korjama. Saab linnarahvas ka sellest komöödiast kasu. Siis on Linnapeal aastakümneid meenutada kõigis meediaväljaannetes oma KANGELASTEGU.

kodanik
kodanik

Kehvemaks ilmselt ei lähe aga merelinnast pole Suklese ajal kahjuks midagi järele jäänud.

jahh
jahh

nii kaua kui mõeldakse ainult raha peale,ei muutu seal midagi….merelinn ja aastaid selline jama sadamatega.Ega merelt tulijad ei hakka siia mitu korda tulema ja seda jama vaatama….

Sadamad
Sadamad

Hr linnapea on seda tara juba paar aastat tagasi ka eest ära tõstnud, kas teil on “haugi mälu”? Siis pandi see jälle ette.

erinevad olukorrad
erinevad olukorrad

Kas pole aru saada, et aastaid tagasi oli kaks omaniku ja nüüd on üks. Mis tara vajadust siis veel peaks olema?

wpDiscuz