Galerii: Grand Holm Marina ja Veskiviigi sadam lüüakse õhtuseks suursündmuseks läikima

Lemmi Kann

lemmi.kann@le.ee

Foto: Arvo Tarmula

Grand Holm Marina pressiteenistus teatas täna, et Haapsalu Veskiviigi jahisadamal on uus omanik, mis on seotud kõrvalasuva Grand Holm Marina ehk Suur-Holmi jahisadama asutaja Viktor Siilatsiga.

Täna õhtul kell 18 toimub kahe jahisadama pidulik ühendamine ja teadaolevalt avab Haapsalu linnapea Urmas Sukles kahte sadamat aastaid eraldanud tara.

Täna päeval käis mõlemas sadamas kibekiire töö – pühiti tolmu ja istutati lilli.

Fotod: Arvo Tarmula

 

Kommenteeri
Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt ja nende sisu ei ole muudetud. Seega ei pruugi kommentaariumis tehtud avaldused ühtida toimetuse seisukohtadega. Lääne Elul on õigus ebasobilikud kommentaarid kustutada.
Teavita mind
5 Kommentaari
Inline Feedbacks
View all comments
Kraaksuv Vares
5 aastat tagasi

Paremmingu Linnapea koos seltsimee Siilatiga Vanale Surnuaiale vareseid korjama. Saab linnarahvas ka sellest komöödiast kasu. Siis on Linnapeal aastakümneid meenutada kõigis meediaväljaannetes oma KANGELASTEGU.

kodanik
5 aastat tagasi

Kehvemaks ilmselt ei lähe aga merelinnast pole Suklese ajal kahjuks midagi järele jäänud.

jahh
5 aastat tagasi

nii kaua kui mõeldakse ainult raha peale,ei muutu seal midagi….merelinn ja aastaid selline jama sadamatega.Ega merelt tulijad ei hakka siia mitu korda tulema ja seda jama vaatama….

Sadamad
5 aastat tagasi

Hr linnapea on seda tara juba paar aastat tagasi ka eest ära tõstnud, kas teil on “haugi mälu”? Siis pandi see jälle ette.

erinevad olukorrad
5 aastat tagasi
Reply to  Sadamad

Kas pole aru saada, et aastaid tagasi oli kaks omaniku ja nüüd on üks. Mis tara vajadust siis veel peaks olema?