3

Lääne Elu paberleht teisipäeval, 13. märtsil

Kaie Ilves

Kaie Ilves

kaie@le.ee

Alaealisele narkootikume jaganud mees sai tingimisi karistada

Väidetavalt võõralt inimeselt ecstasy-tablette omandanud ja neid alaealisele edasi andud Madis Hoopi karistas kohus kolmeaastase tingimisi vangistusega.

Haapsalu eramajaomanikel pole vanapaberit kuhugi panna

Haapsalu eramajaomanikul on vanapaberist legaalseks vabanemiseks võimalus tellida endale maja juurde paberikonteiner, toimetada vanapaber Pullapää jäätmejaama või panna see olmejäätmete hulka.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Mihkel
Mihkel

Sõnake vanapaberist- on mõistetamatu, et pean vanapaberist lahtisaamiseks sõitma 4 km.,(2+2km) et paber viia suure trummi juurde konteinerisse. Ja kus on siin loodussäästlik mõtlemine, pean autoga viima vanapaberit ja kulutama oma raha ja nii lähevad ajalehed ikka kuramuse kalliks maksma.
Aga nagu tavaliselt, enne võtame konteinerid linnast ära ja siis ehk ka mõtleme, mida tegime. Viimase lause all mõtlesin linnavalitsust.

Blond
Blond

Aga miks sa sõidad? Võta paberihunnik õlale ja jalutama. Liikumine on tervisele(ka mõistusele)kasulik. Ei pea autoga vurama.

hakkab olemakast selga
hakkab olemakast selga

Jaluta ja kogu teistelt kokku!

wpDiscuz