7

Peeter Vikman kutsuti Haapsalu Linnahoolduse nõukogust tagasi

Lemmi Kann

Lemmi Kann

lemmi.kann@le.ee


Peeter Vikman. Foto: Arvo Tarmula

Keskerakondlasest aselinna Peeter Vikmani vahetab linnaettevõtte nõukogus välja Siim Saareväli valimisliidust HaRi.

„Seoses Haapsalu linna juhtimises toimuvate struktuursete muutustega kutsus Haapsalu linnavalitsus Peeter Vikmani Linnahoolduse OÜ nõukogust tagasi. Põhjus on see, et linnahooldus on aselinnapea Vikmani enda vastutusalas ja ta ei saa olla samal iseendale kontrollorganiks. Juhtimisklassikas ei ole see hea toon, et kontrollid firmat, mida ise juhid,“ selgitas Sukles.

Sukles tunnistas, et eelmise linnavalitsuse ja linnavolikogu koosseisu aegu paika pandud olukorda võib teatavate mööndustega nimetada ka huvide konfliktiks. „Aga selline oli eelmise koalitsiooni otsus. Nüüd on uus koalitsioon,“ andis ta mõista, et linnavõimu juures olev apoliitiline valimisliit HaRi soovib linnajuhtimisse muudatusi tuua.

Sukles lisas, et vangerdus Haapsalu Linnahoolduse OÜ nõukogus oli üks koalitsiooniläbirääkimiste käigus kokku lepitud punktidest ega oma mingit puutumust Haapsalu turu ümber tekkinud skandaaliga.

Peeter Vikmani asemel asub Haapsalu Linnahoolduse OÜ nõukogusse Siim Saareväli (HaRi), kes on sellel positsioonil olnud ka varem.
Lisaks talle kuuluvad nõukogusse Riho Lepp (HaRi) ja Jaanus Karilaid (Keskerakond).
Nõukogu esimehe isik selgub uue koosseisuga Linnahoolduse juhtorgani esimesel koosolekul.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
linnlane
linnlane

no jah 4linnapead 5seda
10toda , õigel ajal õiges kohas ja siis laguneb köik

jama
jama

Mida sa Sukles seletad. Sa ise oled üks suur huvide konflikt ja kogu su HaRi

Jäme
Jäme

Läheb suurematsorti kantimiseks…Peaasi on toljas püsida.

kodanik
kodanik

Nüüd on lihtsam selle firma juhile kinga anda.

kodanik
kodanik

Ega Sukles ju eelmist linnapead ega volikogu esimeest ei tunne. Ega ju! Erinevalt Saarevälist omab Vikman mingit selgroogu ja viisakust ning on oht, et ei vaata kõiki sulitempe vaikselt pealt.

Maie
Maie

Kuhu seda kloun Karilaidu veel topitakse-tähendab Sukles teda topib ???

küsimus
küsimus

Kuidagi on ikka selline vale arusaam jäänud,et Haapsalu linnas majandab Karilaid. Haapsalus käseb ,poob ja laseb ainult Sukles. Ja see,et te sellise inimese olete linna etteotsa valinud,selles saate küll vaid endeid süüdistada.

wpDiscuz