9

Helen Rammu: geid on olnud kogu aeg ja jäävad, mis seal ikka…

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Ridala volikogu 071 Helen Koppa
Ridala vallavanem Helen Rammu. Foto: Urmas Lauri

Laupäeval toimus Tallinnas Pride’i geiparaad. Samal päeval teatas Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) juht Mart Helme, et Eesti peamine probleem on rahvastiku vähenemine ja negatiivne iive ning selle taustal lubada korraldada seksuaalvähemuste üritusi, on küüniline ja pahatahtlik.

Mart Helme sõnul hoiab EKRE neist omavalitsustest, kus osutub sügisestel kohalikel valimistel edukaks, igasuguse homopropaganda eemal.

Suur-Haapsalu volikokku kandideeriva Keskerakonna nimekirjas kandideeriv Ridala vallavanem Helen Rammu ütles, et valimisliidus pole nad geiteemat seni veel arutanud. „Kuna see on tõstatatud, siis usun, et tulevikus arutame,“ ütles Rammu.

„Ise olen suhteliselt neutraalne,“ nentids Rammu. „Nad [geid] on olnud kogu aeg ja jäävad, mis seal ikka… Ärakeelamist ei saa olla, kindlasti mitte.“

Haapsalus pole seni geiparaade korraldatud, kuid mis saab siis, kui seltskond, kes korraldab oktoobris Rakveres LGBT filmifestivali, otsustab oma ettevõtmise tulevikus Haapsallu kolida? „Siis, kui on õige aeg, siis seda ka arutatakse,“ kinnitas Rammu.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
uskmatu+toomas
uskmatu+toomas

Tänapäeval ei peeta aga see peab olema elustiil lasteaiast hauani ! Kõik kes seda vastustavad on harimatud erinevuste vastased !

J.K
J.K

vene ajal sai 2 aastat vangistust pederast

J.K
J.K

kahju, et keegi pedekas selle seaduse ära kaotas, see seadus aga tuleks taastada, siis pederast nii avalikult ei kekutaks oma peega

igasuguseid
igasuguseid

nn.liike võib loodusest leida. Arusaamatu on miks sellel liigil on vaja paraade pidada, muu rahvas elab oma elu ilma paraadi ja palaganita. Eks see viitab ikka tõsisele hälbele kui 2 omasoolist end veidralt riietavad, avalikult hulga rahva ees suudlemise ja miilutsemisega tegelevad ja samas nõuavad õigust seaduslikult abielluda, HAIGE värk.

olaf
olaf

Sain aru, et Ridala vallavanem propageerib kaudselt samasoolisust. Tõepoolest peded on alati olnud ja nad on elanud oma elu. Pole see kedagi seganud ja neid pole keegi kiusanud. Pean seda haiguseks ehk kõrvalnähuks. Miskipärast ei peeta seda haiguseks, vaid elustiiliks. Haigus elustiiliks ??? Sotsid said sotsiaalmeedias pede maine. Nüüd võib selleks osutuda ka keskerakond.

Valge Daam
Valge Daam

Pedofiilid, nekrofiilid, liputajad jt “haruldased liigid” on alati olnud ning tolerastid on nende kaitsmise oma südameasjaks võtnud… Et nad välja ei sureks…

Hardi
Hardi

Geid on olnud, aga ei ole lasteaiast saati lapsi geideks õpetatud

Eesti+Vabaks
Eesti+Vabaks

Päris nii ikka ei ole, et geid on olnud kogu aeg. Kakskümmend aastat tagasi olid pederastid näiteks.
Aga mis ikka.Saame ju aru, et valimised tulekul ja eks igasugune hääl on hääl- olgu või pruun… Ega poliitikul vahet pole

sass
sass

mismoodi selline inimene vallavanemaks on saanud?Ilma ühegi lasuta annab alla juba. Ridala mis teil seal toimub?

wpDiscuz