23

Galerii: Kalli Mari lõbusõidud viigil algasid äpardusega

Tarmo Õuemaa

Tarmo Õuemaa

tarmo@le.ee

Tänasest alustas Haapsalu linna aurupaat Kallis Mari lõbusõite Väiksel viigil, kuid pärast kahte esimest sõitu tahtsid paadimehed juba teha pausi.

Esimene viigiring algas väljakuulutatust hiljem, sest katel ei saanud väljakuulutatud ajaks soojaks.

Esimesel ringi algus läks Kallil Maril sujuvalt, kuid keset viiki võttis paat hoo maha ja jäi lõpuks päris seisma. Paadimees Roger Õiglas pidi käima vees, et puhastada sõukruvi mererohust.

Kui aurik lõpuks tagasi paadisilla juurde jõudis, ütles kapten Raivo Õiglas, et tark oleks lõbusõidud peatada ja leida marsruut, millel mererohi ei sega.

Kuna paadisillal oli juba ootamas järgmine paaditäis lapsi, võeti siiski järgmine sõit ette koos hoiatusega, et see võib kesta ettenähtust kauem.

mariviigil 1 mariviigil 2 mariviigil 3 mariviigil 4 mariviigil 5 mariviigil 6 mariviigil 7 mariviigil 8 mariviigil 9 mariviigil 10 mariviigil 11 mariviigil 12 mariviigil 13

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
bla
bla

no mis esimese korra äpardus see on? sai siin aasta-kaks tagasi ka sõitmas käidud lahe peal selle laevukesega ja käis ka tookord katlakütja üle parda kondiauru välja laskmas maltsade pärast.

ja
ja

lõppesid katastroofiga

lüpsja- karjatalitaja
lüpsja- karjatalitaja

igatahes hea rahalüpsi koht, järgmisena tuleb siis kaldakndlustust hakata parandama, massidele juurdepääsu võimaldamiseks suur parkla rajada, loomulikult ka ööpäevane valgustus rajada ning kindlasti veel mitu mari juurde tellida, sest kui nüüd see rong turbani käima hakkab, siis meeletutest massidest me ei pääse.

rabakukk
rabakukk

Mis niidetud,kasvab uuesti.Veevaesel ajal on see viik olnud nii madal,et vesi kohati põlvist saati.Aga hea,vähemalt uppumisoht jääb ära.

Timo
Timo

Olge tähelepanelikumad. Eelmisel aastal juba niideti tervet viiki.

niiduk
niiduk

Nali naljaks, aga on juba kuulda, et Õiglane hakkab veetaimi Viigis niitma ning enne Jaani pidavat Kallis Mari minema järgmisele katsele. Oh neid naljamehi küll.

Volli
Volli

Olgu Õiglane tänatud. Saab selle viigi natukene puhtamaks. Taimestikust ja kajakatest. Karjuvad ei lase magada.

Vollile
Vollile

Naljatilk. Ega Õiglane hakka kogu Viiki niitma, ta niidab ainult paadi 3 meetri laiuselt ja siis paneb pillid kotti, ennustan mina.

Triibik
Triibik

See vann sobib tõesti ainult Viigi peale. Ja pealegi- kui katel paugu teeb,on sealt laipu kergem kätte saada.

Vana+Kalur
Vana+Kalur

Puutokiga ei kannata lükata?

nagu rusikas silmaauku
nagu rusikas silmaauku

Nii tore, kui ebosobv koht takerdusi tekitab! Viige ära.

Maali
Maali

paadimees roger õiglas… mis amet ee paadimees on:))

wpDiscuz