7

Haapsalu linn müüs korteri

Kaie Ilves

Kaie Ilves

kaie@le.ee

haapsalu

Korter asub ajaloolises, 1900. aastal valminud majas. Erakogu

Haapsalu linn müüs osta.ee oksjonil Linda ja Rüütli tänava nurgal asuva korteri alghinnaga 25 000 eurot.

„Huvilisi, kes vaatasid, oli palju, aga ju siis pidasid kalliks,” ütles Haapsalu linnavalitsuse avalike suhete juht Tõnu Parbus.

Kahetoaline korter (34,4 m²) asub mere lähistel, 1900. aastal valminud majas, on kuivkäimlaga ja vajab remonti. Korteri ostis tallinlasest eraisik.

Viimased paar aastat on linn müünudki kortereid osta.ee keskkonnas.

„See on avalik ja läbipaistev. Keegi ei saa öelda, et kedagi on eelistatud,” ütles Parbus.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
no jah
no jah

ma küll ei arva, et linn seda kellelegi abivajajale, kel õiget eluaset pole pakuks, sest tüli ja ebamugavusi on palju kui renoveerida vaja, kuivkäimla on ka külmal ajal vilets ja küttematerjali hankimine ja mida kõike veel. Hea, et leidus rahakas ostja ja teeb omale 5+ provintsi suveresidentsi.

Korter
Korter

Linn myyb korterieid aga samas on linnal korterite puudus. Kus see loogiga on?

seal
seal

vist on teisi kortereid veel ? Huvitav,kuidas lepitakse kokku näiteks fasaadi renoveerimises ?

eks muidugi
eks muidugi

oli mõtet osta sellel, kel raha vaja paigutada, sinna läheb kindlalt teist samapalju veel sisse kui soovida kaasaegselt elada või majutust pakkuda.
Igapäevaseks aastaringseks koduks mina ei soovikski, liiga madalal aknad, kõike ja kõiki möödujaid pead sunniviisiliselt nägema ja otse tänavate nurgal-kodurahu ei mingit.

hea investeering
hea investeering

peale selle veel kuivkäimlaga..mõnus..lapsepõlv tuleb meelde… ja kui mõnus on aknapeal istuda suviti jalad väljapoole. Mitte mingit hirmu, et alla kukud nagu see selgeltnägija, kellest hiljuti kirjutati.

autoroller
autoroller

tavakodanik riigivargaga võistelda ei suuda

just
just

Mitte nii nagu mõni mees tööle sai

wpDiscuz