19

Galerii: Kallis Mari viidi Väiksele viigile

Lemmi Kann

Lemmi Kann

lemmi.kann@le.ee

Täna toimetati aurulaev Kallis Mari Väiksele viigile, kus laevuke sel laupäeval oma lõbusõitudega alustab.

Kallis Mari sõidutati kohale traktoriga Väikse viigi liivaranda, kus see silla kõrval vaikselt vette lasti.
Asja juurde käis ka natuke elevust, sest kaldapealse kalle oli natuke suurem kui kapten Õiglasele meeldinud oleks. Õnneks oli hinge kinni pidamisest kasu, sest Kallis Mari istutas end rahulikult viigi vette ja libises esimest tiiru tegema.

Kogu protseduuri jälgisid suure huviga rannamõnusid nautima tulnud inimesed, kes said sedapuhku lisaatraktsiooni osalisteks.

Fotod: Lemmi Kann

Kallis mari lasti vette, Alo Lõps, Raivo Õiglas, Maiste01 Kallis mari lasti vette, Alo Lõps, Raivo Õiglas, Maiste03 Kallis mari lasti vette, Alo Lõps, Raivo Õiglas, Maiste04  Kallis mari lasti vette, Alo Lõps, Raivo Õiglas, Maiste06 Kallis mari lasti vette, Alo Lõps, Raivo Õiglas, Maiste08  Kallis mari lasti vette, Alo Lõps, Raivo Õiglas, Maiste09 Kallis mari lasti vette, Alo Lõps, Raivo Õiglas, Maiste10 Kallis mari lasti vette, Alo Lõps, Raivo Õiglas, Maiste11 Kallis mari lasti vette, Alo Lõps, Raivo Õiglas, Maiste12 Kallis mari lasti vette, Alo Lõps, Raivo Õiglas, Maiste13 Kallis mari lasti vette, Alo Lõps, Raivo Õiglas, Maiste14 Kallis mari lasti vette, Alo Lõps, Raivo Õiglas, Maiste15 Kallis mari lasti vette, Alo Lõps, Raivo Õiglas, Maiste16 Kallis mari lasti vette, Alo Lõps, Raivo Õiglas, Maiste17  Kallis mari lasti vette, Alo Lõps, Raivo Õiglas, Maiste19 Kallis mari lasti vette, Alo Lõps, Raivo Õiglas, Maiste20 Kallis mari lasti vette, Alo Lõps, Raivo Õiglas, Maiste21 Kallis mari lasti vette, Alo Lõps, Raivo Õiglas, Maiste22 Kallis mari lasti vette, Alo Lõps, Raivo Õiglas, Maiste23 Kallis mari lasti vette, Alo Lõps, Raivo Õiglas, Maiste24 Kallis mari lasti vette, Alo Lõps, Raivo Õiglas, Maiste25  Kallis mari lasti vette, Alo Lõps, Raivo Õiglas, Maiste27 Kallis mari lasti vette, Alo Lõps, Raivo Õiglas, Maiste28

Kallis mari lasti vette, Alo Lõps, Raivo Õiglas, Maiste32Kallis mari lasti vette, Alo Lõps, Raivo Õiglas, Maiste33Kallis mari lasti vette, Alo Lõps, Raivo Õiglas, Maiste34 Kallis mari lasti vette, Alo Lõps, Raivo Õiglas, Maiste35 Kallis mari lasti vette, Alo Lõps, Raivo Õiglas, Maiste37 
Kallis mari lasti vette, Alo Lõps, Raivo Õiglas, Maiste39  Kallis mari lasti vette, Alo Lõps, Raivo Õiglas, Maiste42 Kallis mari lasti vette, Alo Lõps, Raivo Õiglas, Maiste43

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Vana Kalur
Vana Kalur

Intiimteenust sooviks…

Vana+haapsallane
Vana+haapsallane

Ma ootan ka, et ettevõtlikud inimesed hakkaks rohkem mereteenuseid pakkuma.

Johhaidii
Johhaidii

Kui see Fra Mare seilas Tagalahel, siis lihtsalt huvist viisin korra oma suguseltsi merele, et näidata milline on Haapsalu panoraam. Seltskond oli muidugi veidi solvunud, et paremat alust seesuguseks demonstratsiooniks ei leidnud – nagu silgud karbis. Nojahh, nüüd Viigi peal võiks linnavalitsus sellega pakkuda tasuta atraktsiooni lastele, kui tulevastele meremeestele.

Vana+haapsallane
Vana+haapsallane

Tean inimesi, kes tulid aurulaeva pärast Tartust Haapsallu sõitma. See on ainuke sõitev aurulaev Eestis. Vingujad võiksid telefonid korraks käest panna ja lihtsalt elust ja suvest rõõmu tunda.

kas
kas

on viikingilaeva ka saada kuskilt?

Urmas+Sukles
Urmas+Sukles

Vaatan neid kommentaare ning soovitan kahtlejatel ja ka müra kartjatel kindlasti Kalli Mariga sõitma minna. See on elamus, kui saate lähedalt näha aurukatla töötamist. Praegu olen arvamusel, et te pole seda laevukest isegi kaugelt näinud.

Suklesele
Suklesele

Käisin sõitmas (merel) ja tuleb tunnistada, et ülearu mõnus tunne see siiski ei ole, kui istud tillukeses paadis surve all aurukatel jalge vahel. Olen juhtunud nägema palju nutikama konstruktsiooni ja esteetilisema välimusega aurupaate. See siin on üks kehvemaid.

mihkel
mihkel

See polegi pehmete istmetega mugav kiirkaater. See on neile, kes tahavad minna minevikku ja tunda, kuidas siis asi oli. Täpselt sama, mis on sõit vanade autode ja lennukitega. Hamburgis saab lennata vana Junkers 52-ga, tuur maksab 400 euri 40 minutit ja ei jõuta sõita niipalju kui tahetakse.

arusaamatuks
arusaamatuks

jääb, et kas ma uue linnaelanikuna peaksin seda laevukest ja sõitu rõõmsalt nautima minema või hoopiski mitte, sest vaateid paadist linna suunas polevat ja ühe koha peal tiirutamise eest raha ka nagu kahju välja anda.

pealegi...
pealegi...

Tervet viiki haarad kõndides täpselt sama palju. Jaluta, näed kogu pilti palja silmaga, raha ei küsita ja olekski tore. Kui ainult seda törinat ja vilet ei oleks, mis segab vaikust ja linnulaulu.

Keit
Keit

Väga äge.Kindlasti sòitma ka ☺

ei+tea
ei+tea

Kurb on siis,kui laevaõnnetus vms., väikses viigis on turvalisem.

eiole naljakas
eiole naljakas

kas täna on 1 aprill ????
see aurik keerleb siis kohapeal ringi nagu kass kes ajab oma saba taga ja reisjatel pole vaadata seal midagi . K U R B

wpDiscuz