2

Kohus: meretuulepargi vastaste väited on enamasti ekslikud või pahatahtlikult oletuslikud

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Vinkovi madal asub Hiiumaa rannikust umbes 15 kilomeetri kaugusel loodes.

meretuuleparkide teemaplaneeringTallinna halduskohus on viimase kuu jooksul teinud kaks otsust, millega Hiiumaalt esitatud taotlused Hiiu maakonnaplaneeringu tuuleenergeetika teemaplaneeringu tühistamiseks on jäetud rahuldamata, kirjutas Hiiu Leht.

26. aprilli otsuses märgiti, et ennast keskkonnaorganisatsioonina määratleva MTÜ Hiiu Tuul väited kaebuse põhjendamisel on enamasti asjakohatud, ebatäpsed, eksitavad, ennatlikud, üldsõnalised või pahatahtlikult oletuslikud, ei ole piisavalt põhjendatud ja arusaadavad või on vastuolus esitatud dokumentidega.

5. mail tegi Tallinna halduskohus otsuse jätta rahuldamata Emmaste valla kaebus Hiiu maakonnaplaneeringu tuuleenergeetika teemaplaneeringu tühistamiseks, sest planeeringuga ei ole rikutud Emmaste valla õigusi, kuna planeeringuga määratud perspektiivsed arendusalad ei asu Emmaste valla territooriumil

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Imelik
Imelik

Küll aga asuvad Eesti riigi mereala territooriumil , mis külgneb vallaga, mille territooriumi üle on elanikel ainuotsustusõigus. Kas riik taotleb meelega kodanikuallumatust?

sama
sama

railiga, pagulastega, võõrvägedega, tselluloositehasega

wpDiscuz