0

Lyoness Haapsalu rahvasprindi teade

Kylaline

info@le.ee

Lyoness Haapsalu rahvasprindi toimumise tõttu on 15. aprillil orienteerivalt kell 10–18 osaliselt suletud järgmised tänavad Haapsalu linnas:
Raudteejaama esine plats, Jaama, Mulla, Staadioni, Raudtee, Õpetaja, Lille, Kauba; spordihoone ja veekeskuse esine parkla, Mulla tänava parkla ja suure silla ümbrus.
Spordihoone ette palume autosid reede, 14. aprilli õhtul mitte parkida, sest see ala on mõeldud laupäeval võistlejatele. Kui võistlus saab varem läbi, lähevad ka tänavad varem lahti.
Palume autod ja muud masinad tänava servast hoovi paigutada. Raudteejaama parklatesse palume autosid alates 14. aprillist 15. aprilli õhtuni mitte parkida.
Raudteejaama bussipeatus on üle viidud Kiltsi tee ja Raudtee tänava risti peale. Info: võistluse juht Heiki Rahuoja, tel 506 5391, Kalle Kruusma, tel 529 2642.
Korraldajad paluvad vabandust tekkinud ebameeldivuste pärast.

MTÜ Igaühe Terviseklubi

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
wpDiscuz