8

Noarootsi kool jääb suitsuprii klassi preemiast ilma

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Suitsuprii (urmas lauri)Eile teatas Lääne Elu oma veebilehel, et kooliõpilastele suunatud ennetusprogrammi Suitsuprii Klass lõpetas 2016/2017. õppeaastal suitsuvabana kokku 727 klassi ehk 85 protsenti kõikidest alustanud klassidest. Läänemaa edukaim oli Noarootsi kooli 8. klass.

„Saime täna hommikul teada, et üks Suitsuprii programmi võitnud koolidest, Noarootsi kooli 8. klass ei ole siiski suitsupriiks jäänud ning kool ei saa preemiat vastu võtta,“ teatas Tervise Arengu Instituut avalike suhete juht Maris Jakobson. „TAI kontrollib nüüd üle kõikide Läänemaalt osalenud koolide kinnituskirjad ning seejärel loosime maakonnast uue klassi, kellele preemia anname.“

Maris Jakobson selgitas, et vahejuhtumi teeb positiivseks asjaolu, et kooli juhtkond haaras ise initsiatiivi ning suitsuprii lepet rikkunud klassist teada andis. „Ennetusprogramm on üles ehitatud usalduse ja aususe põhimõttel ning loodame, et neist peetakse ka kinni,“ nentis Jakobson

Vt ka: „Läänemaa parimad suitsupriid on Noarootsi kooli 8. klassis
 

 

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
haigemast haigem programm
haigemast haigem programm

Lõpetage selline lauslollus ära. Kontrolli ei saagi olla, kindlust tulemusel ei ole ja pealegi õpilased ei peaks suitsetama nii ehk naa. Õppigu!!

böö
böö

Selline programm on äärmiselt tobe – meil on ju kehtivad seadused, kus kirjas, kui vanalt tohib inimene tubakatooteid tarbima hakata.

anton
anton

Meie, LÜG-i, 8-dikud ikka võtsid osa sellest suitsuprii klassi võistlusest?

Juku
Juku

Nùùd on vitsas soolas!

10a
10a

juba hilja, isa nägi….

sõber
sõber

palun kiiresti pilt eemaldad, tekitab palju ebamugavusi kõigil pildil olijatele!

..
..

Väga piinlik pildi valik. Jutt ja pilt ei ole kooskõlas… Loodetavasti märkate viga ja parandate selle.

.
.

Artikkel on Noarootsi kooli kohta ja pilt on Läänemaa Ühisgümnaasiumi oma?????????????

wpDiscuz