16

Haapsalu ja Ridala oravad koonduvad

Avatar

Kelli Seiton

kelliseiton@gmail.com

lauri luik arvo tarmula (1)

Lauri Luik. Foto: Arvo Tarmula

Riigikogu liikme Lauri Luige sõnul on 24. märtsil kavas Reformierakonna Haapsalu ja Ridala piirkond liita. „Kuna Haapsalu ja Ridala saavad üheks, teeme sama ka erakonna piirkondadega – moodustame ühe piirkonnaorganisatsiooni, millele valitakse ka uus juhatus,” ütles Luik.

Teise olulise punktina vaadatakse kohtumisel üle Reformierakonna valimisnimekiri. Luige sõnul oli ta Matti Seppi ja Riho Lepa ning ilmselt ka Kalju Aigro tulevasest otsusest teadlik ja selle kaotusega on arvestatud. „Ma eeldan, et Urmas [Sukles] ütleb seal ka välja, kes Reformierakonna liikmetest tema nimekirjas kandideerivad. Neid on ilmselt veel,” märkis Luik.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Tont
Tont

Vähemalt selleks korraks on ka Haapsalus reformiga aamen ning uusi pagula rohkem moslemeid maksumaksja toita ei too. Sest esinumber pidi Nebokat olema.

lolliks
lolliks

olemiseks ei pea just palju pingutama ei kübe ega unesnõidujad ja mõnigi veel.

Matti
Matti

Parbus on nõus ka vana kuradiga liituma, peaasi et saaks võimule lähemale.

Kes
Kes

Ah siis nii Mati Seppi,kas hülgad reformierakonna?

seda et
seda et

Ja mis saab Tõnu Parbusest, kas liitub ka pettunute nimekirja?

Maiu
Maiu

Ja mutid saavad ilusad oravanahksed
kasukad.

Tore
Tore

Panen mõned kanistrid kaasa ja tooge nats kütust kaasa, kast õllet mahub veel kindlasti, laenan käru kui ruumi napib.

Kindlalt edasi
Kindlalt edasi

ühinege või ärge úhinege, teiega on nagunii lõpp.

Hitler
Hitler

Reformierakond koosneb ju varastest?
Kallas,Rosimannus jne…

õnneks
õnneks

te pole lendoravad enam ja üldsegi mitte mingid tegijad enam ja mündipuu on ka ära kuivanud, rohkem nagu kollane udu mingis õudukas

Tore
Tore

Hea mees kes lubab, vahest võiks lubamisest tegudeni jõuda, ainult lubamisest ja hõiskamisest kipub väheks jääma. Hõisatud juba külla ja pill tuleb pika ilu peale! 13. aastat õigel teel! Viime Eesti viie EU rikkaima riigi hulka! on mõned meenutused hõiskamiset või THI valimine erakonna toel EW presidendiks, kes häbitult maksumaksja raha oma taskusse ajas ning nüüd suure häbi eest USA-sse pages: Teie tõeline nägu on paljastatud!

wpDiscuz