2

Viirpalu Haapsalu pitsiga kleidid läksid lennul kaduma

Kelli Seiton

kelliseiton@gmail.com

sille sepp_kristina viirpalu kleidis_erakogu

Haapsalust pärit Sille Sepp Kristina Viirpalu kleidis, milles on kasutatud Haapsalu pitsi. Foto: erakogu

Tänases Lääne Elus kirjutame Kristina Viirpalu kõrgmoekollektsioonist, mis peaks täna õhtul Pariisi moenädala lavale viima ka Haapsalu pitsiga uhked pulmakleidid. Eile õhtul selgus aga, et enam kui 100 000 eurot maksev kollektsioon on lennu ajal kaduma läinud ning ei jõudnud moeloojaga Pariisi, kirjutas Postimees.

Eile hilisõhtul teatas Viirpalu, et kolmest kohvrist üks on nendeni jõudnud. Lennufirma Nordica andmetel peaksid ka ülejäänud kaks kohvrit siiski tänaseks juba Pariisis olema.

Kristina Viirpalu lendas Pariisi Amsterdami vahemaandumisega, esimene lend oli lennufirmaga Nordica, teine KLM-iga. Päris ära ei oleks Viirpalu moeshow Pariisis jäänud ka juhul, kui kollektsioon täiesti kadunuks oleks jäänud. Viirpalu rääkis Postimehele, et alternatiiv on tuua Eestist kollektsioonis olevatele sarnaseid rõivaid, seda saaks teha ühe fänni abil, kes Pariisi show'd vaatama läheb ja Eestist rõivad kaasa saaks haarata. See tähendaks meeletut organiseerimist ja ümber planeerimist moelooja tiimile.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
viira
viira

Kaubikuga olnud kindlam, kaks päeva ja kohal! Kleidid ilusti stangedel rippu. Ümberistumisega lend toob alati üllatusi!

Mann
Mann

Juba leiti 3kohvrit üles ja on kohal.

wpDiscuz