11

Reimo Nebokat: lahkun töölt sirge seljaga

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Ridala vallavanema valimised (arvo tarmula) (11) Reimo Nebokat Reimo Nebokat. Foto: Arvo Tarmula

Seoses Reformierakonna uue esimehe Hanno Pevkuri sooviga kujundada oma meeskond lahkub ametist ka erakonna peasekretär Reimo Nebokat, kelle sõnul jätab ta endast maha tugeva ja korras rahaasjadega organisatsiooni, vahendas Delfi.

Täna keskpäeval kogunes Reformierakonna juhatus uut peasekretäri nimetama. Seoses sellega pöördus ametist lahkuv peasekretär Reimo Nebokat erakonnakaaslaste poole kirjaga, milles kinnitas, et annab erakonna uuele peasekretärile üle seisus, kus Reformierakonnal on parlamendis suurim, 30-liikmeline fraktsioon, 23-protsendiline rahva toetus ja reservides rohkem kui 350 000 eurot.

"Lahkun töölt sirge seljaga. Organisatsioon on tugev ja erakonna rahaasjad korras. Senine Reformierakonna tiim on olnud Eesti üks parimaid," kirjutas Nebokat.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Tont
Tont

Hr.linnapeal on viimane aeg lasta linnavalitsuse aknad ära trellitada. Sest muidu pole välistatud,et keegi,jalad laual,ta kabinetis toolil lebotab. Ning arvab,et on uus linnapea.

kohalik
kohalik

kogukond tundub väga seda noormeest mitte sallivat. Olgu kuis on aga noor mees , jõuab ehk edaspidise tegevusega rohkem lugupidamist ära teenida.

juss
juss

Jah, väikeses linnas pole saladusi!

viira
viira

Nüüd vut,vut, tööbüroosse! Saad 60% palgast. Tiksud kevadeni Taimaal ja eks siis vaatad mis edasi saab. Elu on lill!

mina
mina

nii noorelt juba raduliit, peab sirgelt minema

Aksel
Aksel

Või Paraleppa koerte pulmaregistraatoriks. See töö sobib ainult alfa isasele, kes käib sirgel seljal.

Vandaal
Vandaal

Ja nüüd soome küprokit panema!

Aksel
Aksel

Polegi kuulnud, et noorsand oleks kuskil tööl käinud. Elu ikka täis üllatusi. Aga, saladuseks jääb ikka, et kus ta siis töötas?

kurg+või+kalda
kurg+või+kalda

Ära meid unusta kui papalt pappi hakkad jälle laiali vedama:))

toomas
toomas

lahkun? ..mh, vist ikka löödi minema

Lahendus
Lahendus

Nii nagu ise nii ka tiim…

wpDiscuz