0

Lääne Elu paberleht neljapäeval, 12. mail

Lemmi Kann

Lemmi Kann

lemmi.kann@le.ee

 

lel1205001

Liikluskomisjonis võtab kuju terves Haapsalus 40 km/t kiirusepiirangu idee

Linnavalitsusele pooles linnas 30 km/t kiirusepiirangut soovitanud Haapsalu liikluskomisjon koguneb tõenäoliselt tuleval nädalal ja võib teha ettepaneku kehtestada terves linnas liikluspiirang 40 km/t.

Opositsioon sõdib haldusreformi seaduse eelnõu vastu

Haldusreformi seaduse eelnõu jõudis eile Keskerakonna ja EKRE ultimaatumite saatel riigikogus teisele lugemisele.

EKRE fraktsiooni esimees Martin Helme lubas, et nende fraktsioon võitleb seaduse vastu kõigi opositsiooni käsutuses olevate vahenditega.
Lääne-Nigula vallavanem Mikk Lõhmuse sõnul tuleks seadus aga kiiresti vastu võtta, et hajutada vallajuhtide ebakindlust teadmatuse ees.
Hanila vallavanem Arno Peksar nentis, et seadus, mis jätab paljud olulised küsimused vastuseta, üleliia palju kindlust juurde ei too.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
juss
juss

Jummel kui lollid ikka Haapsalus elavad! Minge krt Soome ehitama!

ko
ko

Ja linnaliini bussidega ei jõua jälle tööle,kooli jne.sest graafikuid peab muutma vastavalt kiirusele. Varsti jõuab jalgsi kiiremini kohale. Kõige rohkem kannatavad lapsed, sest peavad ärkama varem.

rahuotsija
rahuotsija

Ko..ko..võta nüüd tuure vähemaks muidu vihastad meie “spetsialistid” nii välja ja vaat kui otsustavad, et teevad meie linnakese hoopistükis autovabaks.

ko
ko

Oleks ju parem, saaks igalt-poolt otse panna. Muidu mingid sebrad teedel.

rahuotsija
rahuotsija

Oleks ja poleks…. Oled kuulnud ütlust:”oleks tädil rattad all, oleks ta auto.”

Madis
Madis

Need liiklusgeeniused tuleks saata Kiltsi lennuväljale või mõnele suuremale põllule, las harjutavad seal kätt. Omasr arust ägedad kutrid.

ott
ott

kas tõesti peab ennast Haapsalust välja registreerima hakkama, kui selliste rumalustega lagedale tullakse.

spetsialist
spetsialist

Tuleb meelde, et needsamad “spetsialistid” kinnitasid alles hiljuti kooris, et ringristmik reguleerib surnuaia ristmikku kõige paremini. Läks mõni kuu mööda, ilmus uus kõige parem plaan – fooriga ristmik. Järgmine kõige parem oli 30 km/h, nüüd on kõige parem 40 kmh. Mis järgmiseks? 30 ja 50 vahele mahub veel mitmeid numbreid… “Spetsialistidel” pole vist muud muret kui oma nimi ajalukku jäädvustada. Mõni ehk tahab Riigikokku pääseda, seal selliseid spetsialiste karja kaupa ees ootamas.

liikleja
liikleja

Ja kui need märgid ei ole kihutajaid siiani pidurdanud,siis mida nüüd loodetakse? Politseil oleks aeg oma tööd tegema hakata ,siin ei mängi rolli kiiruspiirangud. 50 km/h on normaalne kiirus linnas,kui sellest ka tõesti kinni hoitakse. Vot see on see penskarite linn, kus kõik teosammul liikuma peavad.

Lembitu
Lembitu

mina kehtestan minimaalse liikumiskiiruse 7 km/h…

sorts
sorts

aga mul on veel ettepanekuid, mida haapsalus kehtestada:
tunni pikkus 66 minutit
kohalik aeg miinus 40 minutit mujal Eestis kehtivast
iga linna külastaja peab tagalahest kaasa võtma ämbritäie muda
jnejne
rikkujatele trahv 100 päevamäära

krt ma olen ikka loomingulisem kui liikluskomisjon!

Ahv
Ahv

Baah. Ja see -10km tunnis muudab mida??? Hunnik raha läheb märkide paigaldamisele ja muud mitte kui m i d a g i ! Ega õllekas istudes ratsionaalseid mõtteid reeglina ei tule ka. See komisjon tuleks laiali saata.

juss
juss

Kui aru ei saa, küsi targematelt! Ja vaata asju laiemalt! Ja õlu on lake!!

wpDiscuz