0

Laskurid võitsid Leedus kaheksa medalit

Avatar

Kristjan Kosk

kristjan.kosk@le.ee

kaunas laskmine

Vasakult esimene Kaido Kruusamäe, paremalt esimene Anni Kallas ja paremalt teine Kärt Vassar. Foto: Ahto Kruusamäe 

Kaunase kohalikku laskmise eestvedaja mälestuseks korraldatud võistlusel osalesid edukalt Läänemaa spordikooli õpilased, kes võitsid kaheksa medalit.  

Antud võistlusel on lisaks Leedu paremikule alati kohal laskurid Poolast ja Lätist. Tänavusest võistlusprogrammist jäid viimasel hetkel välja tulirelvaharjutused. Põhjus lihtne, keset elurajooni asuvas välitiirus oli talvine lumi lõhkunud kuulipüüdjad. Nii tuli võistelda seekord õhkrelvaharjutustes.

Arvestus toimus kahes vanusegrupis: täiskasvanud ja kuni 16 aastased noored. Omapärane oli, et ainsa meie laskurina võistlusel isikliku rekordi püstitanud Kaido Kruusamäe jäi hoopis ilma medalita.

Esikohale tuli noorte arvestuses tüdrukute õhupüstolis 40 lasku Anni Kallas 341 silmaga. Poiste arvestuses võitis Elari Tahvinov 335 silmaga ja kolmandaks tuli Karl-Armin Võsur 316 silmaga.

Naiste õhupüstolis võistelnud Kärt Vassar oli kolmas 334 silmaga. Meeste õhupüstolis Andres Kruusma 357 silmaga teine ja Ekke Alar Toomingas kolmas 336 silmaga.

Poiste püssi võitis Eerik Salf 356 silmaga ja meeste arvestuses Kaido Kruusamäeviies 345 silmaga.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
wpDiscuz