0

Sotsid kostitavad lasteaednikke kringliga

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Neeme Suur
Neeme Suur. Foto: Arvo Tarmula

Sotsiaaldemokraatliku erakonna liikmed viivad täna naistepäeva puhul üle Eesti lasteaedadesse kringlid tänamaks lasteaiatöötajaid nende tähelepanuväärse panuse eest tulevaste põlvede kasvatamisel.

“Lasteaiaõpetajate panus meie laste kujunemisesse ja arengusse on tohutu, et mitte öelda hoomamatu. Selle töö eest tuleb neile olla tänulik iga päev,” ütles Läänemaa sotsiaaldemokraatide esimees Neeme Suur.

Sotsiaaldemokraatlik erakond kingib naistepäeva puhul kringleid neljateistkümnendat korda. Lasteaednikke käiakse tänamas kõigis maakondades. Ühtekokku külastatakse enam kui 700 lasteaeda ja kingitakse üle tuhande kilo kringlit.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Hämmastav kuju
Hämmastav kuju

Neeme, olles riigikogus nn. suur mees, ajas ikka seal ääretult vastikut ja isekat poliitikat seoses kooseluseaduse ühe tuliseima läbisurujana. Kas see “kringli” kampaania on südamest? Kuidas läheb see kokku mees-mees, naine-naine normaalseks pidamisega. Mis on sinu sõnum Eestimaa kasvavale põlvkonnale? Kui oled muutunud, siis palun vabandust. Head naistepäeva originaalidele.

wpDiscuz