23

Põder hirmutas Paralepas kepikõndijaid

Andrus Karnau

Andrus Karnau

andrus.karnau@le.ee

Põdrad tee ääres. Foto: Anneli Haabu

 

Haapsalus Paralepa parkmetsas sattus eile õhtul kepikõndijate teele põder, kes ajas treeningretkest osavõtvatele naistele hirmu peale, kirjutas Postimees.

Kohalviibinud fotograafi ja filmimehe Eduard Lauri sõnul märgati juba kaugelt tee ääres kogukat põtra, kes parajasti ühelt noorelt toomingalt värskeid lehti pügas. Mehe sõnutsi astus põdramürakas ühel hetkel otsustavalt, kõrvad lidus, kepikõndijatele tee peale ette!

Põder jõudis kabuhirmus põgenevatele naistele aga kerge sörgiga ilma pingutamata kiiresti kannule. Vaid paar meetrit lähimast põgenejast lahutaski, kui põder jäi mingil põhjusel seisma. "Niimoodi mõlemad osapooled tõtt vaadates kohale tardusidki. Kulus päris mitu pikka minutit. Siis lähenes kurvi tagant juhuslik auto," rääkis Laur.

Eduard Lauri põdrast ja kepikõndijatest vaata siit!

 

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Posti+Mees
Posti+Mees

ründas eile õhtul juba…

Posti+Mees
Posti+Mees

Käsu Taavi varjupaiga orjusest põgenenud kass…

kas
kas

sama kes eelmine nädal kiriku ümbruses ja lossipargis ringi liikus

Kepikõndija.
Kepikõndija.

Tuleks helistada Linnamäe lihatööstusse…Või politseisse,kes paneb talle helkuri külge..

Küll...
Küll...

loobitakse vaimukusi. Üks hullem kui teine. Parem võiksid targad inimesed soovitada, mida sellises olukorras teha, sest põder on eksinud ka äärelinna tänavatele ja see on juba vast inimese pärusmaa.

Lihtsalt paigale jääda
Lihtsalt paigale jääda

on kõige targem. Põgenejat võib rünnata pea iga loom, liiga lähedale tikkujat sama moodi; paigale jäädes on ründe tõenäosus väga väike.

Sass
Sass
Kepikõndija.
Kepikõndija.

Ega looma sisse ei näe ja neid on rohkem. Mõni tahab keppi ja mõni lihtsalt kõndida. Kes otsib,see leiab…

TT
TT

Jätke loomad rahule .

koll
koll
viimasele töllile Mida sa lahmid ja arvustad teisi, kui ise eesti keele grammatikat ei jaga või said koolis kahtesid. Kas “metroojaama lähedal” või “metsa lähedal” kirjutatakse ka kokku? Võta google lahti, kui oskad ja vaata üle, kuidas kirjutatakse, ennem, kui tuled siia teisi arvustama. https://www.google.ee/?gws_rd=ssl#q=grammatika+linna+l%C3%A4hedal Mis puutub põtradesse, siis neid on üleliia palju, nad on kahjulikud loodusele ja ohtlikud inimesele. Söövad ära peaaegu kõik umbes 5 aastased männi ja teiste puude võrsed ja neil puuduvad looduslikud vaenlased. Küsige metsameestelt järgi. Põder erinevalt hundist ja metsseast ei jookse ära. Tuleb tavaliselt uudistama ja siis võib juhtuda, et kas huvi kaob või… Loe rohkem »
juss
juss

Põdrad on loodusele kahjulikud! Arvab inimene, nn looduse kroon?

õigele mehele kollile
õigele mehele kollile

Olen kuulnud, et mõnele tuleb kukk ka kallale. Sarnane tõmbab ikka sarnast.

Sass
Sass

Kõva mees meil siin Läänemaal 🙂

Juku
Juku

NB! Vigade parandus. Kogemata vajutasin Enteri peale ja ei jõudnud isegi läbi lugeda: lähedal ja ikka

Juku
Juku

to:koll

Arvan, et teile tuleks hoopis tagumikku mõned soolapadrunid lasta, et mõistus p-st pähe tuleks. …
“Jahimehed ei vähenda ka loomade arvu linnalähehedal”.
Palun tule minuga kolmandasse klassi, õpetan teile eesti keele grammatika reeglid selgeks, näiteks: linna lähehal kirjutatakse lahku.
Jookse oma aias ringi kui kardate metsloomi. Kus need metsloomad elavad, minu teada iga metsades, mitte linnas.

wpDiscuz