Kullamaa rattamaratoni võit viidi Harjumaale

Pühapäeval toimus Marimetsa Kapa järjekordne osavõistlus – E-Piim Kullamaa XI rattamaraton.

Pika, 50 km distantsi lõpetas 145 ratturit, poole lõhema raja läbis 77 võistlejat.

Pikal rajal tuli üldvõitjaks ning ka M40 klassi esimeseks Extreme Sport lipu all sõitnud Tarmo Neemela ajaga 01:54:47. Kolmveerand minutit hiljem lõpetas Kristo Sepp ning kuus sekundit hiljem Aleksei Kushnir. Kolm esimest olid kõik Harjumaalt. Parim läänlane oli Andrus Tammistu, kes lõpetas üldarvestuses 22. kohal.

Kiireim naine oli 48. lõpetanud Daisi Rist Harjumaalt. Naiste arvestuses oli teine Gerda Algre (JK Paralepa).