29

Sukles ja Lipstok võtsid veerand miljonit dividende

Andrus Karnau

Andrus Karnau

andrus.karnau@le.ee

sukles

Haapsalu linnapea Urmas Sukles kontrollib ka linna üht mõjukamat turismiettevõtet. Foto: Merilin Kaustel-Lehemets

Haapsalu mõjukaim äri- ja poliitsõpruskond võttis mullu ligi miljon eurot dividende.

Valdusfirma Haapsalu HMR maksis eelmisel aastal oma neljale osanikule Urmas Suklesele, Toomas Vilosiusele, Andres Lipstokile ja Ain Hanschmidtile kokku 0,9 miljonit eurot dividende ehk igale omanikule 236 000 eurot.

Haapsalu HMR omab enamusosalust Fra Mare spaas.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
IHHAAA
IHHAAA

http://www.youtube.com/watch?v=xzas5qr_t9o
Millal uus jam tuleb kutsuks Seagali ka

kodanik
kodanik

mis mudamaffia ? kas haapsalus üldse veel kaevandatakse muda ? minuteada viimati oli see täiesti välja suremise äärel kuna keegi ei toeta ja niisama kaevandamine omal käel toodab ainult suurt kahjumit.

vaba maailm
vaba maailm

las koerad hauguvad,aga karavan liigub ikka edasi.

ruuduline maailm
ruuduline maailm

sellel karavanil oleks siis ammu aeg juhtide pädevus kahtluse alla seada, sest EKSPRESSIST loeme et iga aktsionär sai 565 625 euri preemiat läänemaa tööliste koorimise eest. seega võib see maailm mingil hetkel üsna ruuduliseks minna.

Jaak
Jaak

VEB Fond võttis dividende.

Juhhannes
Juhhannes

Äripäev korraldab maakondades ettevõtluspäevi, ettepanek korraldajatele – Sukles võiks jagada kogemusi, kuidas seesugust äri nii tulemuslikult ajada. Ehk on uutel ärisse sukeldujatel midagi ka õppida.

Toomase maagilised trussikud
Toomase maagilised trussikud

Kui taasturavi ehitus seisis raha taga siis seisis ka fra mare ehitus. Nüüd taastusravil läheb hästi ja ka fra marel ilusad dividendid. Ärge ilkuge Urmase kallal muidu veel vihastab ja läheb soome tööle! SEDA TAHATE VÕI? HAKAKE ISE TÖÖLE!

kaarel
kaarel

eks nüüd aetakse tasku seda raha, mis omal ajal ehituse käigus taastusravilast pihta sai pandud

ansap
ansap

mulle meeldib küll sellises kriisis elada

Leo
Leo

Mis te ilgute Urmase kallal. Mehel pea töötab, võtab sealt kus võtta on ja kusjuures tegu on veel multitalendiga. Ajab edukalt äri, juhib linna ja seda kõike villise roolis olles. Tehke järgi või võtke uued õlled

leole
leole

Õige mitte ilkuma ei peaks vaid kitlipeale tuleks anda. Nagu hunt kriimisilm 9 ametit kõik on tegemata. Selliseid talente meil küll tarvis ei ole. Rahvas on näljas ja paljas ning ei taha läänemaal elada ja see on fakt.

nõus Leoga
nõus Leoga

lv-st leiaks teisigi,kes oma tööga hakkama ei saa,samas aga nagu hitlerit linnas ringi liiguvad-mina ja maailm stiilis, mida sellistega küll tegema peaks?

juss
juss

kui palju laisku ja lolle haapsalus elab! kas arnu kõrts on suletud?

wpDiscuz