0

Laupäeval on Haapsalus seiklusspordivõistluse Ace Xdream finaal

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

X-dreamLaupäeval saab Haapsalu lnnusehoovist stardi seiklussarja Ace Xdream selle hooaja finaal, stardijoonele koguneb ligi 700 seiklejat. Heitlus sarja võitmise nimel saab olema väga pingeline, sest hetkel on võitmiseks võimalusi veel mitmel võistkonnal.

„Oleme sellel hooajal oma osalejaid üsnagi palju väntsutanud, küll Aidu karjääris, küll Jõelähtme karjäärides ja rabades,“ lausub peakorraldaja Sten-Eric Uibo. „Seega sobib Haapsalu heaks kontrastiks: oma armsa vanalinna, uhke piiskoplinnusega ja kerge reljeefiga, et sari positiivsete tunnetega lõpetada. Samas ei saa loomulikult unustada, et Haapsalu on tuntud oma ravimuda poolest…“ muigab Uibo.

Haapsalu võistlusele tasub kindlasti tulla raja äärde kaasa elama, sest paljud tegevused toimuvad otse linnasüdames ja on lihtsasti leitavad. Parim võimalus võistluse jälgimiseks on hankida võistluskeskusest RMK Avatud raja kaart, kuhu on märgitud võistlejate liikumine koos kellaaegadega.

Ace Xdream on seiklusspordivõistlus, kus 3-liikmelised võistkonnad otsivad maastikule peidetud kontrollpunkte, läbides rada jalgsi, ratastel ja kanuuga. Rajal ootavad lahendamist ka erinevad lisaülesanded.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
wpDiscuz