0

Lihula vallavara müümine

Avatar

Merilin

merilin.sellik@le.ee

Lihula Vallavalitsus müüb kirjalikul enampakkumisel Lihula vallas Arukülas asuva Aruvälja elamumaa sihtotstarbega maaüksuse, katastritunnus 41103:002:0344, kinnistusraamatu registriosa nr 3002532, pindala 1,42 ha, alghind 3900 (kolm tuhat üheksasada) eurot. Kinnistu asub avalikult kasutatava tee ääres ning on varustatud elektriliiniga.

Enampakkumisest võivad osa võtta kõik füüsilised ja juriidilised isikud, kes esitavad läbiviijale kinnised ümbrikud, millele on kirjutatud „Kirjalik enampakkumine“ ning on märgitud enampakkumisele pandud objekti nimetus ja asukoht (Aruvälja, Aruküla küla, Lihula vald), hiljemalt 11. augustil 2014 kl 10 Lihula Vallavalitsusse aadressil Jaama 1, Lihula linn, Lihula vald.

Pakkumus peab sisaldama:
1) täielikke andmeid pakkuja kohta (füüsilise isiku puhul nimi, isikukood või sünniaeg, elukoht ja aadress; juriidilise isiku puhul nimi, registrikood ja asukoht) ja kontaktisiku sidevahendi numbrit;
2) nõusolekut osalemiseks enampakkumises esitatud tingimustel ja müüdava vara ostmiseks enampakkumisel kehtestatud tingimustel;
3) dokumente enampakkumises osalemiseks ettenähtud osavõtumaksu ja tagatisraha tasumise kohta;
4) sõnade ja numbritega kirjutatud pakutud ostusummat;
5) pakkumuse tegemise kuupäeva, esitaja allkirja, juriidilise isiku ja füüsilise isiku esindaja puhul volikirja.
Tagatisraha suurus on 390 (kolmsada üheksakümmend) eurot ja osavõtumaksu suurus 20 (kakskümmend) eurot. Enampakkumise tagatisraha ja osavõtumaks peab olema laekunud Lihula Vallavalitsuse arvelduskontole 10602005099006, SEB; 221034639226, Swedbank, või vallavalitsuse kassasse hiljemalt 11. augustil 2014. aastal kl 10.

Enampakkumise avamine on 11. augustil kl 11 Lihula Vallavalitsuse ruumides aadressiga Lihula vald, Lihula linn, Jaama 1.

Tagatisraha võetakse arvesse enampakkumise võitjaga müügilepingu sõlmimisel, teistele enampakkumises osalejaile tagastatakse tagatisraha nende näidatud pangakontole 5 kalendripäeva jooksul arvates enampakkumise toimumise tulemuse kinnitamisest. Osavõtumaksu ei tagastata. Kirjalike pakkumuste võrdsusel eelistatakse pakkujat, kelle pakkumus on registreeritud varasema kuupäeva ja kellaajaga. Juhul kui enampakkumise võitja loobub müügilepingu sõlmimisest, tunnistatakse enampakkumine nurjunuks. Pretensioonid ja kaebused enampakkumise kohta esitada Lihula Vallavalitsusele 3 tööpäeva jooksul arvates enampakkumise toimumise päevast.

Enampakkumise võitjaga sõlmitakse notariaalne müügileping hiljemalt kolme kuu jooksul arvates enampakkumise tulemuste kinnitamisest Lihula Vallavalitsuse poolt. Notaritasu tasub ostja. Müügilepingu sõlmimise aluseks on Lihula Vallavalitsuse korraldus enampakkumise tulemuste kinnitamise kohta. Ostuhind kuulub tasumisele rahas enne müügilepingu sõlmimist.

 

 

Lihula Vallavalitsus

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
wpDiscuz