0

Minut Läänemaal: Lihula mnt 5 hoov Haapsalus

Riina Tobias

Riina Tobias

riina.tobias@gmail.com

Foto: Tiiu Kohu
Foto: Tiiu Kohu

Eesti pressifotograafide liit ja riigikantselei kutsusid kõiki Eesti elanikke ja külalisi 24. veebruaril kell 13.00 ühe minuti jooksul pildistama ümbritsevaid inimesi, meeleolusid, nähtusi või loodust.

Lääne Elu kutsus omakorda saatma sel minutil Läänemaal jäädvustatud fotosid avaldamiseks toimetusele.

Tiiu Kohu kirjutas: “Saadan teile Eesti Minuti foto, mille pildistasin Haapsalus Lihula mnt 5 hoovis.
Meie maja poiss mängib õues.
Läksin paar minutit enne kella üht õue, et pildistada. Trepilt vaadates tundus, et polegi midagi-kedagi pildistada. Otsustasin, et jõuan tänavale minna ja ehk märkan seal midagi põnevat. Korraga – laste poolt kokkuaetud lumehunnikute vahel toimetab keegi! Oo, Andero! Kell saigi juba 1! Plõks – ja pilt tehtud.”

Valikut Läänemaal pildistatud hetkedest saab näha 12. märtsil Lääne Elu paberlehes. Eesti Minuti meeskond on teinud kõigile maakonnalehtedele ja neljale üleriiklikule päevalehele – Postimees, Õhtuleht, Eesti Päevaleht ja Äripäev – ettepaneku avaldada valik fotodest ühel ja samal päeval, 12. märtsil.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
wpDiscuz