0

Detailplaneeringu kehtestamine

Riina Tobias

Riina Tobias

riina.tobias@gmail.com

Lihula vallavolikogu kehtestas 25.10.2012. a otsusega nr 38 vastu Meelva külas asuva Kalda kinnistu (katastritunnus 41101:001:0071) detailplaneeringu. 25,94 ha suurune Kalda kinnistu asub Matsalu rahvuspargi piiranguvööndis Tuudi–Saastna riigimaantee ääres.

Planeeringu eesmärk on Kalda maaüksuse jagamine kaheks maatulundusmaa ja üheks elamumaa sihtotstarbega maaüksuseks ning moodustatava elamumaa maaüksuse hoonestusala, ehitusõiguse, liiklus– ja parkimiskorralduse, servituutide, tehnovõrkude ja –rajatiste asukoha kindlaks määramine seoses elamu ning selle juurde kuuluvate abihoonete ja juurdepääsutee ehitamisega. Hoonestada kavatsetav maa-ala paikneb taluasemel. Planeeringuga ei ole ette nähtud ehitust avamaastikule. Planeeringuga kavandatavail tegevus ei ole olulist keskkonnamõju.

Lihula vallavalitsus

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
wpDiscuz