2

Tulemas on II Noarootsi kepikõnnimaraton

Riina Tobias

Riina Tobias

riina.tobias@gmail.com

I Noarootsi kepikõnnimaraton. Foto: Kaimo Puniste
I Noarootsi kepikõnnimaraton. Foto: Kaimo Puniste

Eesti firmaspordi liit koostöös rahvusvahelise kepikõnni liiduga korraldab pühapäeval, 29. juulil II Noarootsi kepikõnnimaratoni.

Lisaks täispikale distantsile (42,2 km) saab kõndida ka poolmaratoni (21,1) või 10 km pikkust rada. Maratoni start ja finiš asuvad Roostal.

Kepikõnnimaratonile on teretulnud kõik soovijad. Registreerimise tähtaeg on 22. juuli. Registreerimisinfo leiab siit.

Maratoni start on 29. juulil kell 11 Roosta puhkeküla lähedal parkla juures. Osalejate kohaloleku registreerimine algab kell 10, enne starti tehakse ühine soojendusvõimlemine.

Maratoni kodulehelt saab lugeda, et rada kulgeb Roostalt põhja poole Tuksi suunas ja möödub järvederohkest piirkonnast, jõudes välja Nõvale. Tagasi Roostale suundub rada ranniku lähedalt, läbides Dirhami ja Rooslepa. Finiš on samuti Roostal.

Kogu retke peale on asfalti 1–1,5 km, mis jaguneb kolme koha vahel. Kruusa- ja metsateed on vastavalt umbes 20 ja 40 km. Rajal on kohti, kus on liiva ja sammalt, kuna kõnnitakse ka männimetsas, samuti on rajal mõned pikemad kruusatee sirged.

Noarootsi kepikõnnimaraton on firmaspordi liidu elamusretkede sarja üks etapp.

Samal nädalavahetusel toimuvad Roostal ka Eesti ettevõtete suvemängud.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
kott ja kepp
kott ja kepp

teretulnud on sundüürnikud ja pangavõlglased

Kata
Kata

Võistluse start ja parkimine võiks olla Rooslepas, Roosta ümbrus on niigi pidevalt ülekoormatud.

wpDiscuz