Haapsalu gümnaasiumi korvpallipoisid EKSL meistrivõistlustel kolmandad

Riina Tobias

riina.tobias@gmail.com

24.–25. mail Kuremaal toimunud Eesti Koolispordi Liidu 6.–7. klassi poiste korvpalli finaalvõistlustel lõpetas kolmandana Haapsalu gümnaasium. Esimese koha võitis Rakvere reaalgümnaasium, teiseks tuli Kunda ühisgümnaasium.

Esimesel päeval tuli Haapsalu gümnaasiumil kohe mängida hilisema võitja Rakvere reaalgümnaasiumiga, kus võistkonna põhitegijateks olid vastsed Eesti korvpalli meistrivõistluste hõbedavõitjad.

Vastase kogemused panid ennast maksma ja tuli vastu võtta suur kaotus 22:55. Sellest Haapsalu poisid nina norgu ei lasknud ja võitsid järgmises kahes raskes mängus Tartu kunstigümnaasiumi 33:31 ja Alatskivi keskkooli 28:27.

Teist mängupäeva alustati hästi ja võideti Kohila gümnaasiumi suurelt 50:18. Sellega oli kolmas koht käes ja hõbemedalist puudu vaid üks võit.

Paraku nii hästi ei läinud ja kaotati Kunda ühisgümnaasiumile 16:42. Sellega saavutas Haapsalu gümnaasium Eesti koolispordi liidu korvpalli meistrivõistlustel kolmanda koha.

Haapsalu gümnaasiumi võistkonnas mängisid: Mikk Päeske, Madis-Uljas Kääpa, Denis Liivo, Kert Loit, Karl-Robert Konrad, Alex Liibert, Ott Kanarbik ja Kauri Kanter, poisse treenib Marek Pragi.

Erkki Lass

Kommenteeri
Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt ja nende sisu ei ole muudetud. Seega ei pruugi kommentaariumis tehtud avaldused ühtida toimetuse seisukohtadega. Lääne Elul on õigus ebasobilikud kommentaarid kustutada.
Teavita mind
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments