Herilased said esimesel mängul suure kaotuse

Sel hooajal mängivad Haapsalu Herilased esimest korda Saku I liigas. Foto: Malle-Liisa Raigla

Korvpalliklubi Haapsalu Herilased kaotasid Saku I liigas peetud esimese mängu Reinar Halliku korvpallikoolile 92:59.

Mängu kolm esimest minutit möödusid küllaltki tasavägiselt: mäng oli kas viigis või vastane veidi ees, kuid seejärel asusid vastased juhtima ja herilased neile järele enam ei jõudnud.

Esimesele veerandajale läksid haapsallased 30:13 kaotusseisus, poolaeg lõppes juba seisuga 43:27. Viimane veerandaja alguseks oli seis juba 77:41 vastaste kasuks ja mäng lõppes 92:59 kaotusega.

Enim punkte, 16 tõi haapsallastele Julius Erik Kastein, lauapalle tõrjus enim Sten Egert Laub, resultatiivseid sööte oli enim Ove-Kristjan Kallas.

Järgmine Haapsalu Herilaste mäng toimub 4. oktoobril ja siis on koduväljakul Wiedemanni spordihoones nende vastaseks Tartu Ülikool/Estiko.