Libameditsiin ja tervisealane valeinfo levivad suure hooga. Teadlikkuse tõstmise ja tõenduspõhise info jagamise kõrval muudame seadust, et takistada tervisele ohtlike toodete müügipakkumisi.
Ka digiühiskonnas on tervis inimestele väga tähtis ning seda teavad valeinfo levitajad ja mitte-tõenduspõhise abi pakkujad. Doktor Google vastuvõtule on imelihtne pääseda, kuid meditsiinihariduseta patsient võib sageli saada halba nõu või sattuda ärevusse. Ühismeedia annab väga personaalse lähenemise võimaluse – seal on kerge levitada nii oma arvamust, reklaami kui ka valejutte.
Kui magusamaksust rääkima hakkas siis kõlas tema huultelt jutt roosuhkrust. Kas tibi teab, kus roosuhkur üldse kasvab ja kas seda Euroopas üldse kasvatatakse. Kahju kui ministriametis on suisa lollid. Ühel oli elektrimolekul teisel roosuhkur.
Punker Kolmteist- You Tube
Lõputu loba minister. Tegusid kahjuks pole.
Kurb on aga see on tõsi-meie elanikkonnast 40% on kergelt mõjutatavad,ilusa sorava jutu ja lubadustega äraostetavad,20%on joomased või muidu debiilsed,20% kellel on üldse raskusi tekstist arusaamisega seega ka kehva analüüsivõimega ja jääbki järele 10% keda ümbritsev üldse ei huvita ja 10% suht keskpäraseid kes neid eelpoolnimetatuid ärakasutades valitsevad.
Muidugi meie meedia kiidulaulu saatel !
Magusamaks pidi ju elanikkonna tervist parandama ta enda jutu järgi, aga kahjuks teadus seda ei kinnita ehk kas isiku valetamine kuubis on ikka normaalne? Samas loll valija sellest aru ju ei saa siiamaani.
Ära sa räägi.