TV10 olümpiastardi 1. etapil olid läänlased kõrgetel kohtadel

Kuvatud 3 pilti, galeriis pilte: 4

Fotod: erakogu

Võrus toimunud TV10 olümpiastardi 1. etapil näitasid meie kergejõustiklased häid tulemusi.

Kuni 14-aastaste tüdrukute kuulitõukes saavutas Simona Ladva meie sportlastest kõrgema koha. Ta tõukas 2kg kuuli 12,03 ja sai 61 võistleja seas paremuselt 4. tulemusega finaali.

Seal Ladva oma tulemust enam parandada ei suutnud ja pidi  leppima 4. kohaga. Elisabeth Kovtun tõukas 9.50 ja sai 20. koha.

Vanemate poiste 60m jooksus üllatas Kevin Matteus, kes pääses A-finaali 6 parema jooksja sekka ajaga 8,04. Finaalis jooksis ta välja sama aja mis eeljooksus ning sai  6. koha 67 võistleja seas. Teivashüppes ületas Matteus 2.71 ja sai 8. koha.

Kuni 12-aastaste poiste kõrgushüppes ületas Pärtel Tederov esimesel katsel 1.34 ning võitis 5. koha 55 hüppaja seas.