6

Lääne-Nigula vallas kukkus puu teele

Lääne Elu

info@le.ee

Eile, 1.septembril kell 20.54 kukkus Lääne-Nigula vallas Vidruka külas puu teele, mille päästjad eemaldasid.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Feminist ei oska saagida
Feminist ei oska saagida

Elu on tasapisi võtnud naiselikud vormid ja sellepärast peabki nüüd riik kassid puu otsast alla tooma ja teele langenud puud ära koristama. Mehi enam ei ole, sest pooled poisid (tüdrukud) kasvavad isata ja need ei ole enam võimelised puu otsa ronima ega saagi kätte võtma. Riiki hakkavad kaitsma välismaalt sisse ostetud robotid ja ukraina keevitajad-maasikakorjajad.

Majaomanik
Majaomanik

Veel üks pommuudis.Sambesi jõel läks paat ümber kahe neegripoisiga.Poisid ujusid kaldale.

mnjaa
mnjaa

Küll on meil tublid ajakorjanikud! No ei jõua ära kiita, kõike nemad ka märkavad! Miite ei kujuta ette, kuidas ma ilma sellise “uudiseta” normaalselt elada saaks.
Üleriigiline meedia on ainult mingit jama täis, aga meie “Lääne Elu” hiilgab igal rindel.

kas
kas

päästjatel pole muud teha, kui käia puid saagimas ja kasse puu otsast alla toomas.Selle töö teeb Kullamaal ära osavald ja päästjad tegelegu sellega, mille eest nad palka saavad- kustutagu tulekahjusid ja kui on eriolukord- torm, siis saagigu puid. Kui kusagil oleks samal ajal neid vaja olnud, siis näed saevad puid, millega vald peab ise hakkama saama.

Andrus
Andrus

No anna mõistust, et külamehel pole saagi puude eemaldamiseks ja peab päästjad välja kutsuma. “Lumehelbekesed” või “lamemaalased” ei oska saagi käsitleda ja puud teelt eemalda, tule taevas appi!!!

jah
jah

alati võid saagida, ära virise!

wpDiscuz