9

Vald määras Ramsi tee avalikuks

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Priit Kotkas. Foto: Urmas Lauri

Priit Kotkas. Foto: Urmas Lauri

Kohtuga ähvardamise kiuste otsustas Lääne-Nigula vallavolikogu määrata Ramsi tee avalikult kasutatavaks.

„Selge on, et ega maaomanik otsusega rahule ei jäänud ja seda ta ka väljendas,” tõdes volikogu esimees Neeme Suur.

Priit Kotkas sai volikogu istungil sõna ja ütles selgelt välja, et mootorsõidukitega sellel teel liikuma ei peaks. „Mina oma hoovi autosid ei lase, raiugu see omale pähe! See on minu kodu, nad ei taha aru saada, et nad tungivad teise inimese koju,” ütles Kotkas istungi eel Lääne Elule.

Priit ja Signe Kotkale kuuluva Ramsholmi kinnistu kaudu viib Ramsi tee poolsaare tipus oleva Lääne-Nigula vallale kuuluvale 0,55 hektari suurusele Ramsi puhkekohale. Läbipääsu tagamiseks otsustas Lääne-Nigula volikogu seada Ramsholmi kinnisasjale sundvalduse. Kotkad vaidlustasid selle kohtus, kuid Tallinna ringkonnakohtu mullu mais tehtud otsusega jäi õigus Lääne-Nigula vallale. „Ringkonnakohtu otsus tähendab, et Ramsi tee on avalikult kasutatav,” nentis Suur.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Külast
Külast

Kotkasel õigus

siis
siis

politsei kaasa ja väravad eemaldada

Arvos
Arvos

Vallalt midagi asjalikku.

Kohalik
Kohalik

Mõisad põlevad, saksad surevad,
mets ja maa saavad meitele.

suvitaja
suvitaja

Ainuõige otsus. Oleme küll nö rannarahvas, kuid mereääred on ära ärastatud ning merele ligi ei pääse. Kusjuures sealsamas asub ka Mandri-Eesti läänepoolsem punkt – peaks selle ka avalikkusele ligipääsetavaks tegema 🙂

Huvitav
Huvitav

Kotkast sai varblane.

sots
sots

Võib- olla on käes jälle aeg natsionaliseerida rikaste vara. Las hakkavad jälle uuesti koguma, siis on jälle, mida jagada

see
see

juhtub niikuinii, ajalugu on seda selgelt näidanud

viloloog
viloloog

Ja siis saab “jälle uuesti” kommida!

wpDiscuz