7

Piirangute leevenemine tuli baaripidajatele ootamatult

Reedest võib öine Haapsalu Karja tänav taas melu täis olla nagu kaks aastat tagasi mai lõpus veinipeo ajal. Foto: Arvo Tarmula

Reedest võib öine Haapsalu Karja tänav taas melu täis olla nagu kaks aastat tagasi mai lõpus veinipeo ajal. Foto: Arvo Tarmula

Valitsuse teisipäevane otsus, et reedest pole meelelahutuskohtadel sulgemiskellaaega, tuli baaripidajatele üllatusena. Varem oli valitsus lubanud, et baarid võivad südaööni lahti olla tulevast esmaspäevast.

Nii Hermani omanik Andree Prees kui ka kuursaali perenaine Kai Tarmula ütlesid kui ühest suust, et olid seni arvanud, et ajaline piirang kaob alles juulist. See, et piirang juba sellest reedest kaob, tuli mõlemale ootamatult. „Väga lootusi ei hellitatud,” ütles Prees.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
nimi
nimi

täiesti ootamatult ja ilma igasuguse hoiatuseta tuli võimalus rohkem raha teenida! Kähku plakatitega tänavale!

Äkre
Äkre

Ootamatu on tegelikult see, et valitsus inimeste tervise arvelt igasugused heinode urkad avab. Ollakse karjakesi koos, reeglitest kinni ei peeta, maski ei kanta ning covid teste ka ei tehta rääkimata sisse pääsemiseks kohustuslikust vaktsiinist. No tõesti poleks tõenduspõhiselt tegutsevast valitsusest sellist sammu oodanud. Ehk on see lihtsalt kogemata sisse lipsanud viga ja parandatakse kiiresti. Tegijatel ikka juhtub!

Arvaja
Arvaja

Keegi ei sunni sind igasugustes heinode urgastes käima.

Ei ole nõus
Ei ole nõus

Provokaatoriga ei pea dialoogi alustama! Trollib siin niisama

Ohoh
Ohoh

Näedsa terve mõistusega inimesi ikka leidub. Pole maske ega midagi. Nii vist ongi, et siin kommentaaride ruumis on mõni üksik ärahirmutatud kiunuja, kes maski isegi unenägudes näeb ja iga artikli all korrutab mask mask, miks ei ole maski. Kas Eestis pole eraldi ilusat saarekest kuhu sellised elama saata. Win win oleks siis, neil rahulik ja ülejäänutel ka lahedam elada. Mõelgem sellise lahenduse peale seltsimehed!

Pamp
Pamp

Noh , oleks mu endine sõber elus , kes oli lühikest aega prefekt , ss saaksin rääkida lugusid küll ja veel …….

wpDiscuz