Kuvatud 3 pilti, galeriis pilte: 49
Läänemaa meistrivõistlused vehklemises võitis Sten Priinits, kes oli finaalis vastamisi Erik Tobiasega. Malle-Liisa Raigla

Laupäeval võitsid Läänemaa meistrivõistlused vehklemises Katrina Lehis ja Sten Priinits.

Veel 20 sekundit enne naiste finaali lõppu oli Lehis Erika Kirpu vastu kolme torkega kaotusseisus. Lehis suutis 15 sekundiga seisu viigistada ning lisaajal torkas esimesena vastast. Poolfinaalis oli Lehise vastaseks Irina Embrich, kelle Lehis alistas 15:10.

Meeste finaalis oli Sten Priinits vastamisi noore Erik Tobiasega, kelle Priinits võitis 15:5. Tobias alistas poolfinaalis Henrik Priimäe 15:7 ning veerandfinaalis Juhan Salmi 15:14, mille peale Tobias hüüdis üle vehklemishalli, et see on magus võit.

Priinits oli poolfinaalis vastamisi Ruslan Eskoviga, kelle alistas 14:12 ning veerandfinaalis võitis Ivan Novoseltsevit 15:11.