15

Galerii: Haapsalu põhikool alustas kooliaastat viimast korda Kuuse tänaval

Traditsiooniliselt tõid 9. klassi õpilased kõige väiksemad aktusele. Malle-Liisa Raigla

Täna alustas Haapsalu põhikool viimast korda kooliaastat Kuuse tänava koolihoone juures.

Direktor Anne Mahoni lubas õpilastele, et kooli ees asuval lipuväljakul kohtutakse taas 11. septembril, kui vana koolimajaga jäetakse hüvasti.

Haapsalu linnapea Urmas Sukles ütles õpilastele, et tal on häbi, et uus koolimaja õppeaasta alguseks valmis ei saanud, kuid lubas, et uus koolihoone on ilus.

Samuti tuletas Mahoni meelde, et haigena ei tuldaks kooli

Aktuse järel saatis direktor suuremad klassid koolimajja öeldes, milline klass millisest uksest sisenema peab. Seejärel said 1. klassi õpilased kätte aabitsa.

Haapsalu põhikoolis õpib sel õppeaastal 672 õpilast. Neist 51 alustas kooliteed täna.

Malle-Liisa Raigla fotod

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Covid
Covid

Kus paljas porgand on?

Ülgas
Ülgas

Ennevanasti viisid ikka 12. klassi omad 1.-sse tulijad käekõrval nende esimesele kooliaktusele. Mind viis keegi pikk noormees ja ise sain lausa 2 esimesse minejat käevangu… Oli ikkagi üks kool algusest võiduka lõpuni.

Ahsoo
Ahsoo

missiis!?

naine
naine

lapsed ammu suured, aga ikka soojad mälestused, kuidas käisime koolitarbeid ostmas ja torti söömas. See on ikkagi väga oluline ja ilus päev nii lastele kui vanematele.

Valdo
Valdo

Näe ja kohal nad ongi – pritsivad tatti. Lugupeetud inimesed ärme rikume ja risustame laste esimest koolipäeva ära. On ju tarkusepäev ja käitume tarkalt. Soovitus negatiivselt mõtlevatele inimestele” Palun astuge peegli ette ja prittsige solvanguid vastu vaatavale peegelpildile.
Kaunist päeva meile kõigile!

Tiku
Tiku

kulla Valdo siin ei ole midagi risutada, see on juba ristustatud. Kogu elu on õppimise protsess mis ei alga esimesel septembril. Ma ei tea küll mitte ühtegi inimest kes oeks õppides targaks saanud. Õppimine on ikka vahend mille kaudu enda tahet realiseerida mitte eesmärk.

Ah mis
Ah mis

õppides targaks saanud!? Midagi juurde õppides saadki ju targemaks, kui ennem olid, niiviisi areng toimubki! Te vist pole mitte midagi õppinud, aga seegi pole võimalik, inimene õpib iga päevaga midagi uut juurde.

Valdo
Valdo

Kallis Tiku.
Inimesele on antud “Üks keel ja kaks kõrva põhjusega. Inimene peab rohkem kuulama ja vähem lopisema”
Kaunist päeva meile kõigile.
T. Valdo.

õppida tasub
õppida tasub

Ma olen siis maailmne erand, kes õppimisega ikka targemaks saanud. Alati.

Agu
Agu

ei usu, te olete enamus. Raske peahaigusega vms, ei suuda edasi areneda ehk õppida midagi uut. Kahjuks

hea, et leidub veel
hea, et leidub veel

Väga tervemõistuslik tähelepanu juhtimine. Aitäh.

seelik
seelik

ei mina usu et nüüd üle öö on Suklese peas mingi autunne või süütunde moodi asi tekkinud- valetab teine täisetsi siira näeoga nagu pildi pealt näha on, ainulet et prillid on ette pannud et silmade värelemist näha ei oleks

tark tegu
tark tegu

Sukles hakkas kohe esimselel septembril lastele siira ja süüdimatu näoga valetamist õpetama.

juku
juku

vaesed lapsed küll, nii see orjusega kohandamine peale hakkab. Ilmselt ei saa paljud õpetajad aru ka mida teevad…

Ah mis
Ah mis

noo aa mis teha, vähemalt õpib kirjutama ja arvutama, saab mõned sõbrad ka endale. Mis muidu teha nii noorelt. Maale vanaema juurde vä?

wpDiscuz