Katie Melua soovib Eestis ise mahla valmistada

Rock in Haapsalu reedene peaesineja on Katie Melua. Foto: erakogu
Rock in Haapsalu reedene peaesineja on Katie Melua. Foto: erakogu

19. juulil esineb Haapsalu lossihoovis Rock in Haapsalu reedene peaesineja Katie Melua.

Uue taseme rohelises mõtlemises toob Eestisse jazzpopi maailmatäht Katie Melua. Lauljatar ei kasuta plastikust veepudeleid ja soovib oma tuppa mahlapressi, et ise värsket spinati, brokoli, selleri ja muude aedviljade mahla valmistada. Selleks on laulja palunud suurt külmmahlapressi.

Jookidest soovib Katie Melua näha oma laual erinevaid herbaalteesid nagu roobiose ja rosehip. Korraldajale on antud luba ka omalt poolt üllatada staari kohalike mahetoodetega.

Raske oli Eestist leida Katie Meluale Manuka mett, mis on maailma kalleim ja millel usutakse olevat erilised ravivõimed. Eestis müüakse seda ainult loetud mahetoidu kauplustes.

Üpris enneolematu on aga Katie Melua veejoomise stiil. Nmelt, kuna kõik plastiknõud on keelatud, kannavad artist ja tema kaaskond kaasas oma veenõuusid, mida soovitakse täita ise joogiveega.

19. ja 20. juulil pöörleb Haapsalu festivali lainel. Iidsesse piiskopilinnusesse tulevad esinema jazzpopi maailmanimi Katie Melua, briti rokktäht James Morrison, lembelaulude kuningas Chris de Burgh. Eesti muusikat hoiavad au sees Lenna ja Stefan. Leedust saabub festivalile riigi tuntuim art-roki staar Jurga.

Kommenteeri
Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt ja nende sisu ei ole muudetud. Seega ei pruugi kommentaariumis tehtud avaldused ühtida toimetuse seisukohtadega. Lääne Elul on õigus ebasobilikud kommentaarid kustutada.
Teavita mind
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
View all comments