4

Hääletagem Haapsalu jõulupuu veebiküsitluses poodiumikohale

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Jõulupuude veebihääletus Postimehes. Foto kuvatõmmsi veebilehelt
Jõulupuude veebihääletus Postimehes. Foto kuvatõmmsi veebilehelt

Postimees on ritta seadnud 14 linna jõulupuud ning igaüks saab veebis oma lemmiku poolt hääletada.

Haapsalu Lossiplatsile püstitatud kuusk olevat aastate vägevaim, kuid esiritta mudalinna jõulupuu siiski praegu ei pääse.

Lemmikuks on praegu Tallinna kuusk (1773 häält), järgnevad Rakvere (1627) ja Kuressaare (1289) jõulupuu.

Haapsalul on seitsmedast kohast ettepoole pääsemine käegakatsutavas kaugusel, sest Kärdla jõulukompositsioon (suurt kuuske hiidlased tänavu keskväljakule püsti ei ajanudki) on kogunud 863 toetajat, Haapsalu oma on aga saanud 828 häält.

Kes soovib Haapsalu kuuske kui mitte poodiumile, siis vähemalt esimese kuue hulka aidata, peaks kätte võtma ja hääletama Postimehe veebiküsitluses.

Rakvere ja Kärdla on tänavu tavapärase jõulupuu asemel tulnud välja ebatraditsioonilise jõuluinstallatsiooniga. Tavatu lahendus kütab kirgi nii Hiiumaal kui ka Lääne-Virumaal, kära kostab kaugemalegi.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Mari
Mari

Ma käisin just paar päeva tagasi piud vaatamas… puu on tõesti võimas, aga need tuled on NIII lohakalt peale visatud, et pole üldse ilus vaadata…kuuse tipp on ka lömmis ja üleüldine

Mari
Mari

Üleüldine pilt selline nagu oleks väga kiire olnud.

Juhan
Juhan

LE, palun tehke oma galerii korda!

Mihkel
Mihkel

No miks Haapsalu, mina hääletasin hoopis Nižni Novgorodi puu poolt.

wpDiscuz