6

Lääne Elu paberleht neljapäeval, 15. juunil

Lemmi Kann

Lemmi Kann

lemmi.kann@le.ee

lel1506001

Metanooli tõttu surnud Vormsi mees teadis, mida joob

Ühe inimese surma ja teise inimese haiglasse sattumisega päädinud metanoolijoomine Vormsis polnud mitte õnnetu juhus, vaid pigem teadlik tegevus.

Uus maaomanik pani Ramsi poolsaare tipu kinni

Ramsi poolsaare tippu enam autoga ei pääse, sest Ramsholmi kinnistu omanik on talle kuuluva tee väravaga sulgenud. „Seis on selline, et sügisest on kinnistul uus omanik, kes pani kinni temale kuuluva tee,” ütles Noarootsi vallavanem Triin Lepp ja lisas, et Ramsi tipus on vallale kuuluv avalik puhkekoht, kuhu pole kellelgi võimalik autoga sõita.

„Tahaks kuradeid hästi palju öelda,” ütles Noarootsi volikogu esimees Margus Laidmets. „See on Noarootsi inimestele väga tähtis koht. Kahjuks hakkab minema mereäärega nii, et iga uus omanik paneb mere kinni.”

Nõva pood vahetas omanikku

Üle 20 aasta Nõval poodi pidanud Helve Laitamm müüs kaupluse maha. Laimi poe uus omanik on Nõva suitsukalaärimees Aivar Oruste.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Daam
Daam

Kastinina on ka ilusasti mingi suure väravaga kindlustatud. Kui eemalt vaadata siis paistab, et on suletud. Tegelikult saab ikka kuidagi läbi pugeda, pisike rada on jäetud. Selline psühholoogiline tõke. Ka “Eramaa” silte kuidagi palju seal-kandis. Vähemalt kevadel oli. Juriidiliselt muidugi igati korrektne.

Juhan
Juhan

Selle kohta võiks arvata, et natuke saamatud vallajuhid.

vastupidi
vastupidi

suure taskuga, kui lubasid tee ära erastada, nüüd mängivad ullikesi

nii+ongi
nii+ongi

Samas unistavad Noarootsi ametnikud teab- mis sillast, aga et siis teeks teekasutuse korda- seda ei ole.

Imelik
Imelik

Mis mõttes “hakkab minema”? Kes peab oma haldusterritooriumil seaduslikkuse
eest hoolt kandma? Debiilikute puudust Eestis juba lähiajal näha ei ole.
§ 155. Avalikult kasutatav tee
AÕS

Jaanus
Jaanus

Veeseadus § 10. Kallasrada
Asjaõigusseadus § 161Kallasrada
jne.

wpDiscuz