Haapsalu alustab kampaaniat „Värviline Haapsalu”

Avatar

Kristjan Kosk

kristjan.kosk@le.ee

Haapsalu-pritsimaja-torn-052-e1430308866935

Värviline vaade Haapsalule. Foto: Urmas Lauri

Haapsalu linnavalitsus algatab majade ja piirdeaedade värvimise kampaania „Värviline Haapsalu 2016,” teatas Haapsalu linnavalitsuse pressiesindaja Tõnu Parbus.

Kampaania koostööpartneriteks on värvifirmad Akzo Nobel Baltics AS ja AS Tikkurila. Osavõtjail tuleb täita vastav taotlus ja linnavalitsus väljastab hoone või piirdeaia värvimiseks vajaliku värvikaardi, mille alusel saab kampaaniast osavõtja osta välisvärvimiseks vajalikke värve 20 protsenti soodsamalt.

Konkursi juhendiga saab tutvuda Haapsalu linnavalitsuse kodulehel.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Leho
Leho

Saan -25% ka ilma kampaaniata värve poest soodsamalt. Kellele see 5% läheb?

Lehole
Lehole

No Lehoke, miks sa siis seda nüüd nii kõvasti kõigile kuulutad?

....
....

Seda kampaaniat korraldatakse sarnaselt juba üle kahekümne aasta. Kas ei oleks aeg veidi muuta tingimusi ja ajas edasi minna.

sinivereline
sinivereline

Ahaa, hea kommentaar kui see tõesti nii on…
Teema tundub tõepoolest ärisulest tõmmatud…

Vikerkaarevärviline haapsalu
Vikerkaarevärviline haapsalu

Selle kampaania sisu on ikka see et Tõnu Parbus värvati Akzo Nobel Baltics AS ja AS Tikkurila müügi agendiks ja ta viib linnavalitsuselt palka saades läbi Akzo Nobel Baltics AS ja AS Tikkurila odavmüügi kampaaniat.

wpDiscuz