1

Autorollo kaasuse prokurör kandideerib kohtunikuks

Andrus Karnau

Andrus Karnau

andrus.karnau@le.ee

kariler

Läänemaal elav Vallo Kariler sai mullu mälestusmedali aktsioonis "Linn lukku" osalemise eest. HEIKI MAGNUS

Tuntud majanduskuritegude prokurör Vallo Kariler, kes tegeleb muu hulgas Autorollo kohtuvaidlusega, kandideerib Harju maakohtu tsiviilasjade kohtunikuks, kirjutab Eesti Ekspress.

“See valdkond huvitab mind,” selgitas Kariler kavandatavat elukutsevahetust. Kariler sooritas hiljuti edukalt kohtunikueksami ja nüüd on tal ees vestlus eksamikomisjoniga.

Karileril on praegu pooleli kaks kohtuasja. Neist üks on septembris alanud Autorollo juhtum, kus on kohtu all riigikogu liikme Keit Pentus-Rosimannuse isa Väino Pentus ja advokaat Siim Roode.

Karileri sõnul ei pea prokuröri vahetumise korral Autorollo süüasja arutelu uuesti otsast peale hakkama, vaid tema kolleeg võtaks süüdistuse esitamise sujuvalt üle.

Kariler on saavutanud suurettevõtja Toomas Tooli, olümpiapronks Indrek Pertelsoni ja vanainimesi petnud Liis Haaveli süüdimõistmise majanduskuritegudes.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
katrin
katrin

Peterson ja Haavel old lihtsad asjad, Tool on muidugi töövõit, kannatab CV’sse panna

wpDiscuz