9

Joobes taksojuht põrutas vanalinnas otsa vanaemale ja lapselapsele

Andrus Karnau

Andrus Karnau

andrus.karnau@le.ee

Esmaspäeva hommikul sõitis ilmselt joobes taksojuht Haapsalu vanalinnas Jaani ja Vee tänava ristmikul otsa sõiduauto Kiale.

Täna kell 10 sai liikluspolitsei teate, et Haapsalus Vee ja Jaani tänava ristmikul on toimunud liiklusõnnetus, kus põrkasid kokku kaks sõidukit. Mõõda Jaani tänavat sõitnud Opel eiras peatee märki, mille tulemusel põrkas kokkumööda Vee tänavat sõitnud Kia Picantoga.
 
Esmaste toimingute põhjal tuvastati Opeli juhil alkoholi tarvitamise tunnused. Kiat juhtinud naisterahvas kaebas kaelas valu ning tema toimetati sündmuskohalt uuringuteks Läänemaa haiglasse. Kias viibinud noormees ning õnnetuse põhjustanud taksojuht arstiabi ei vajanud..
 
Politsei palus meelde tuletada, et hommikul autorooli istudes ning liiklusesse asudes, veenduge oma tervislikus seisundis. Sellega tagate nii enda kui ka kaasliiklejate turvalisuse.
Sanktsioonid selliste juhtumite puhul on väga ranged.
 
Kiat juhtinud vanaema ning tema lapselaps sõit katkes kahjuks vaid vaevalt paarsada meetrit enne koduväravat.
 
Tekst ja fotod Eduard Laur.
õnnetus1 õnnetus2 õnnetus3 õnnetus4 õnnetus5 õnnetus6 õnnetus7 õnnetus8 õnnetus9
NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
SÄRTS
SÄRTS

2 .Sellist olukorra kui tavalisele plekimölkemisele sõidab lausa 2 operatiivsõidukit saab ju nimetada isegi ressurside raiskamiseks.
3. Kes nendest miilitsatest otsustat mõlemad autot nii tupikusse kinni parkida et kui linnas juhtub tõesti midagi tõsist ja hädavajalikku siis raisatakse lihtsalt aega politseisõidukite kättesaamisega sundmuskohale sõiduks.

sellise
sellise

idiootsusega saaks hakkama ainult LUKK

SÄRTS
SÄRTS

1 Vaatan ja vaatan ja veel kord vaatan kõik pildid korda mööda üle kuid ühtegi taksot kahjuks nendel piltidel ei märka . Kas keegi näeb või ………

Gen.
Gen.

Nagu mònelt pildilt nàha,vòib ūks pòhjustest olla ka silma paistnud pàike. Huvitv,et pisike Kia Opeli nii segi lòi.

juss
juss

Kui sepp oli roolis joomane, siis see ongi põhjuseks!

KodanikN
KodanikN

Peegel ju olemas seal, milles probleem?

Kas
Kas

Sa peeglit pole seal näinud?

See
See

on väga ohtlik koht. Metsa tänava poolt tulijad kihutavad miskole. Maja varjab nähtavuse ja pööramine paremale on üliohtlik. Püüan seda kohta oma sõitudel vältida!

juss
juss

Mitte palju ohtlikum, kui üle SuureTrummi sõita!

wpDiscuz