17

Martna vallavolikogu uus esimees sai valimistel ühe hääle

Andrus Karnau

Andrus Karnau

andrus.karnau@le.ee

Martna uus volikogu (5) Indrek Urbas Arvo TarmulaIndrek Urbas. Foto: Arvo Tarmula

Martna vallavolikogu uus esimees Indrek Urbas sai kohaliku omavalitsuse valimistel 2013. aasta sügisel 1 hääle.

Urbas kandideeris IRLi nimekirjas, mille liider Arvo Ninn sai 73 häält. Nimekiri kokku sai 128 häält. Martna volikogu valis teisipäeval esimeheks Urbase. Urbas sai seitsmeliikmelises volikogus neli häält. Teine kandidaat Ene Pallas sai kolm häält.

Volikogu aseesimeheks valiti aga üksmeelselt Ene Pallas (valimisliit Koostöö).

Urbase valimise juures oli otsustav EKRE saadiku Toomas Merila hääl. Volikogus on kaks kolmeliikmelist fraktsiooni: IRL ja valimisliit Koostöö. Enne volikogu eelmise koosseisu laialiminekut toetas EKRE saadik Hardi Rehkalt valimisliidu Koostöö saadikuid. Uus volikogu koosseis muutis jõuvahekordi ja Merila asus toetama IRLi nimekirja.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Maali
Maali

Eks kõik nüüd selle fuuria ja blondi pimbo ( kes eelmises koosseisus oli ja lolliks end tegi) pilli järgi see looder tantsima hakkab. Ja kui volikogus olevatel inimestel oidu jagub, siis nad ei lase seda valda sisse rännanud linnavurledel põhja lasta!

jaminaka
jaminaka

Ei noh,kits kärneriks.See mees on ju mitmest kohast kinga saanud,sest ei saa tööga hakkama,no see on siis koht,millega hakkama saab.Nali.

Tõsi
Tõsi

Jutt jumala õige!! Härrale töötegemine ei sobi kohe üldse. Suuga teeb suure linna, käega ei kärbsepesagi. Ja kui te veel ta naist näeksite. Täielik fuuria…

kapsik
kapsik

Vägisi meenub mängufilmist ,, suvi“ seik, kus Tootsile öeldi pangas: te ei saa laenu, sest teil puuduvad käemehed ja te ise olete meile tundmatu.Tulge kõik Martna elama. Meil anti lausa volikoguesimehe koht! Ja nüüd juhib tõesti vähemus enamust!!!

No...
No...

…ikka imelik tõesti, et 1,2,3 häälega inimesed volikogus. Ise valisid end sinna, mis muud. Naerukoht!

Telesaade :)
Telesaade :)

Nüüd võib “Naabriplika” võtteid hakata Martnas tegema. Hea saate saab 🙂 Huumor ruudus! 🙂

Sõnatu!
Sõnatu!

Ja see on alles õuduse algus. See on halvim valik, mida sai üldse teha. Töökas see inimene nüüd küll ei ole! Härra on enda prouaga ninad nii püsti ajanud, et varsti sajab vihm sisse.

Töökas
Töökas

Peasi et tagasihoidlik, ainult ühe häälega omade seast

neo
neo

Töökas noor inimene! Soovin talle edu!

valla rahvas
valla rahvas

Kes see veel selline on ,mingi indrek,pole kuulnud,nüüd võib iga kirpnässu keerab kõik ka vada juhtida,

Peaasi et sai ESIMEHEKS
Peaasi et sai ESIMEHEKS

Et oskaks vaesust müüa…

Ivo
Ivo

Selle andis ka tõenäoliselt ise endale? Tsirkus Martna moodi!

wpDiscuz