0

Piltuudis: Riigipea andis kaitseväe juhatajale üle uue auastme tunnused

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Rihu terrase uued õlakud. Foto: Ardi Hallismaa (Eesti Kaitsevägi)President Toomas Hendrik Ilves (paremalt) andis Kaiteväe juhatajale Riho Terrasele kindralleitnandi õlakud. Foto: Ardi Hallismaa (Eesti Kaitsevägi)

President Toomas Hendrik Ilves andis täna Kadriorus kaitseväe juhatajale Riho Terrasele üle kindralleitnandi õlakud, kaitseväe juhataja asetäitjale Artur Tiganikule brigaadikindrali õlakud ja kaitseväe peastaabi ülemale Igor Schvedele kommodoori õlakud.

„Mul on hea meel, et meie kõrgemate ohvitseride read on täienenud. Eesti Kaitseväge juhivad mehed, kes on aastatega end tõestanud. Kaitseväe professionaalsus annab kindluse kogu Eesti rahvale,“ ütles president Ilves.

Eesti riigipea kirjutas eelmisel nädalal alla käskkirjale, millega ülendas kaitseväe juhataja Riho Terrase kindralleitnandiks, kaitseväe juhataja asetäitja Artur Tiganiku brigaadikindraliks ja kaitseväe peastaabi ülema Igor Schvede kommodooriks. Ettepaneku Riho Terrasele uue auastme andmiseks tegi kaitseminister ning ettepanekud Artur Tiganiku ja Igor Schvede ülendamiseks auastmes kaitseväe juhataja.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
wpDiscuz