7

Haapsalu vanalinnas on tavapärane liikluskorraldus taastatud

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Haapsalu vanalinnas on taas avatud Rootsituru ringristmik, sest Talumehe kõrts on oma tänavaterrassi lammutanud ning autod saavad taas liigelda tavapäraselt.

Haapsalu vanalinna liikluskorraldus muutus juuni algusest, mil Talumehe kõrtsi esine lõik suleti liikluseks ning ringtee Rootsituru kohviku poolne tänavaosa muutus kahesuunaliseks. Suvel oli Rootsiturul ringtee asemel ristmik.

Tavapärasele liikluskorraldusele üleminek tekitab liiklejais prageu veel segadust, sest Lossiplatsilt sõidab osa autojuhte ikka veel suvise tava kohaselt, tekitades Rootsituru kohviku poolsel tänavaosal liiklusohtlikke olukordi.

Fotod: Urmas Lauri

Rootsituru ring 004 (1280x853) Rootsituru ring 013 (1280x853) Osa autojuhte sõidab Rootsiturul ikka suvise harjumuse kohaselt. Rootsituru ring 018 (1280x853) 

Rootsituru ringristmikul tuleb praegu sõita vastupäeva, nii nagu liikluskorraldus ette näeb.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Leo
Leo

Huraaaa. Ainul kuu aega võttis talumehel terassi lammutamine.

irw
irw

talumehel olid põllutööd.

Mati
Mati

No vanalinnas ei tohi parkida ka eel seal, kus ennemini, sest siiani pole sealt ju märke veel ära võetud, aga kõik pargivad…

Kunn
Kunn

Haapsalu autojuhid on oinad.Ei vaadata märke, vaid sõidetakse harjumuse järgi.
Juba esmaspäevast on ring avatud aga sõidetakse ikka vastassuunas. Kui sõidad neile õieti ja vastu, siis vahivad lambanäoga ja mitte millestki aimu ei ole.

ega
ega

meil autojuhid ju märke ei näe, kurb on vaadata linnas terve päeva Haapsalu vahel, mille see liikluskultuur on 🙂

.
.

ilus on ikka see meie vanalinn.

m
m

teisel pildil keegi ikka sõidab vana harjumuse järgi 🙂

wpDiscuz