9

Augustibluusi korraldajad: Seagal ei tule Eestisse

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Steven SeagalAugustibluus tühistas esinemise: ebameeldiva üllatusena tulid tema poliitilised vaated ja väljaütlemised, vahendas Delfi.

Seoses viimastel päevadel meedias möllanud skandaaliga, mille keskmes venemeelne poliitika, Steven Seagal, Augustibluus, Tõnis Mägi, Kaur Kender ja paljud teised kultuuritegelased, on Augustibluusi korraldajad Indrek Ditmann ja Raul Ukareda otsustanud teha avaliku pöördumise, mis sisaldab endas pommuudist selle kohta, et Steven Seagali Eestisse ei toodagi!

Augustibluusi korraldajate avalik pöördumine:

Viimastel aastatel on Augustibluusi festivali meeskond teinud jõupingutusi, et tuua Haapsallu üha kaalukaimaid esinejaid kogu maailmast ning otseloomulikult ka bluusi sünnimaalt USAst. Steven Seagali puhul on tegemist huvitava persooniga, kes tegelenud ligemale 50 aastat muusikaga, kuid kuulsuse saavutanud eelkõige märulinäitlejana. Kui käesoleva aasta alguses sai selgeks, et sel suvel saab toimuma tema bluusbändi Euroopa tuur, saatsime kontsertagentuurile sooviavalduse, saamaks nimekas mees oma bändiga esinema ka Haapsalus. Sel esmaspäeval saime lõpuks kokkuleppe artisti agentuuriga Inglismaal ning teisipäeva hommikul kuulutasime artisti osalemise Augustibluusil välja.

Niisamuti, nagu tuli suurele osale eestimaalastest üllatusena, et märulikangelane on bluusmuusik, tulid nii korraldajatele, kui ka paljudele teistele ebameeldiva üllatusena tema poliitilised vaated ja väljaütlemised. Kuna Steven Seagal’s Blues Band on oma seekordse Euroopa turnee käigus esinenud ka Leedus, Tšehhimaal, Ungaris ja Slovakkias ning tegemist on olnud kontsertidega, mis ei kanna poliitilist sõnumit, lootsime, et Eestimaa üldsus näeb Steven Seagalis eelkõige näitlejat ja muusikut. Nagu selgus, siis pigem poliitikut ja käsilast.

Augustibluusi festivali puhul on tegemist üdini poliitikakauge muusikasündmusega, mida on alati ümbritsenud positiivne aura. Peame Augustibluusi juures muusika kõrval oluliseks eriliselt sooja ja sõbralikku atmosfääri, mille eest on meid ja Haapsalu linna alati kiitnud nii publik kui artistid. Me ei taha Augustibluusi segada millessegi vähimaltki negatiivsesse ja oleme otsustanud Steven Seagali esinemise festivalil tühistada. Festival Augustibluus toimub 21. korda ning seekordne festival saab Haapsalus teoks 1. – 2. augustini. Festivali kaheksal laval esineb ühtekokku 30 ansamblit üheteistkümnest riigist.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Heidi
Heidi

80-ndate “Kremli Ööbikud” said, mis tahtsid… Eestlane on ikka silmakirjalik, lapsik… Usun, et Steven Seagalil on küll ükskõik, kus ja kas Ta esineb… “Eestlane olla uhke ja hää…”

K.
K.

Kohutav uudis, sel aastal just otsustasime et tuleme kontserdile ja nüüd nii…. Kas eelnimetatud isikud tõesti on nii rumalad, kui mõtlevad et üks artist tuleb siia Venemaad propageerima???Kuulge,mõelge natuke avaramalt, keegi peale Ameerikat ei soovi meie maal võimutseda!

ikka nii
ikka nii

eksid,reformierakond soovib meie riigis,meie linnas võimutseda!

Sass
Sass

Võite Krimmi kontserdile sõita, kui nii kohutav on!

P. R.
P. R.

Lepime kokku, et sõda, vallutamine, vägivald ja tapmine ei ole OK.

peavoolumeedia
peavoolumeedia

ja kintsukraapiate üleanne seisnebki põletavatelt ja eluliselt tähtsatelt probleemidelt tähelepanu kõrvaletõmbamises (jääkelder)

Ahto
Ahto

Täiesti nõus ,meediamürast on üha raskem ennast läbi kaevata.

lollus
lollus

Mida värki, ma oleks küll teda vaatama läinud….vot kus nüüd on poliitika austajad kõik välja karanud,vaadake ennekõike,mis teie enda riigi eesotsas toimub,miks te selle puhul midagi ette ei võta. Miks Mägi ja Avandi Eestis vaesuses elavate laste kaitseks välja ei astu jne.

Aleks
Aleks

Markoga 100 % nõus

wpDiscuz