Nädalavahetusel peeti Haapsalus kolm jalgpalli karikaturniiri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Läänemaa Jalgpalliklubi noorim esindus Haasaplu Cupil. Foto: Elen Kuli

Möödunud nädalavahetustel peeti kolm Haapsalu Cupi jalgpalliturniiri. Turniirid tõi Haapsalu Wiedemanni spordihoonesse kokku 21 noortemeeskonda. Igal turniiril saavutas vähemalt poodiumikoha üks Läänemaa võistkond.

Kõige vanematele mõeldud Haapsalu Cupil, kus tohtisid mängida hiljemalt 1999. aastal sündinud noored, tuli võitjaks Lõuna-Läänemaa JK, kes alistas finaalis Vasalemma JK.

Kolmandale kohale tuli FC Majak.

Kokku osales turniiril kaheksa võistkonda.

Treener Jaanus Getreu juhendamisel mängisid Lõuna-Läänemaa JK koosseisus Karl Mäger, Rivo Oosim, Rasmus Nikkel, Reno Mark, Kevin Kiviselg, Egert Rassel, Kristjan Kadakas ja Rocco Mõtt, kes valiti ka turniiri parimaks mängijaks.

Järgmisel päeval astusid võistlustulle kõige nooremad poisid ehk hiljemalt 2004. aastal sündinud.

Turniirist osa võtnud seitsme võistkonna seas saavutas esimese koha Läänemaa Jalgpalliklubi koosseisus Henri Suder, Robin Särg, Markus Kevin Ojamäe, Robi Suder, Uko Olivel Eller, Sander Soome, Hendrik Soome, Marko Mardi ja Kasper Liik. Võistkonna treener on Mart Pulst.

Teisele kohale tuli Tallinna FC Levadia ning kolmandale kohale FC Tiigrid.

8. märtsil toimus viimane Haapsalu Cupi turniir 2002. aastal sündinud noortele. Turniirist võttis osa kuus võistkonda.

Võitjaks tulid FC Tiigrid, teisele kohale Saaremaa JK aameraaS ning kolmandale kohalik Läänemaa Jalgpalliklubi, keda treenib samuti Mart Pulst, koosseisus Marko Linnik, Markus Mursal, Hendrik Karnau, Robin Särg, Jan Jürgen Luzgin, Kaspar Kariste, Erko Puskar, Argo Tänna, Kert Kallas ja Uku Tikerpuu.