Tšerepannikov võitis Pühajärve jooksu

Laupäeval 6. juulil peeti  ümber Pühajärve jooks. Jooksu pikkuseks on 10,7 km. Võitis endine haapsal  Sergei Tšerepannikov.

Läänemaa Kergejõustikuklubi 3 paremat olid Lauri Luik, Veiko Sulev ja Riho Kirsipuu, seejuures Luik parandas oma senist parimat järvejooksu tulemust 1,5 minutit. Ta sai ajaks 38.03 ja saavutas 20. koha.

Veiko Sulevi ajaks mõõdeti 39.07, mis andis 33. koha. Riho Kirsipuu aeg oli 43.14, mis A klassi arvestuses oli 8. tulemus.

Ilm oli küllalt palav, +24 kraadi. Jooks on küllalt raske, arvestades jooksu profiili oma tõusude ja langustega. Oli üle saja katkestaja. Jooksu lõpetas 814 jooksjat.