Kaia Kanepi langes Miamis välja

Jaanuar 2022. Eesti teine reket Kaia Kanepi. Foto: kuvatõmmis

Kaia Kanepi Austraalia lahtiste soojendusturniiril. Foto: kuvatõmmis

USAs Miami WTA 1000 tenniseturniiril pidi Eesti teine reket Kaia Kanepi (WTA 61.) tunnistama tuneeslanna Ons Jabeuri (WTA 10.) paremust 6:3, 6:0. Kanepi teekond katkes kolmandas ringis ehk 32 parema hulgas.

Mängu algus andis lootust. Kanepi jäi geimidega küll 0:2 taha, kuid suutis siiski juhtima minna 3:2. Kuues geim kujunes otsustavaks, kuna Kanepil oli vastase servil kasutada mitu murdepalli. Ometi suutis Jabeur kõik need päästa ja edasi läks ta juba pidurdamatult, võites seega kümme geimi järjest.

Artikli lugemiseks tellige päevapilet, digipakett või logige sisse!